Laureaci przedszkolnego konkursu fotograficznego „Zdjęcie z wakacji 2021"

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

• Alicja Cz. - żabki
  • Sonia Ś. - żabki
  • Jowita T. - smerfy
  • Lena Ś. - smerfy
  • Patrycja Ł. - pszczółki
  • Szymon Ł. - pszczółki
  • Filip L. - tygryski
  • Oliwia P. - tygryski
  • Weronika Cz. - żaczki
  • Damian W. - żaczki

Konkurs fotograficzny "Zdjęcie z wakacji 2020"

2020-09-07 091842

Budżet Obywatelski 2021

400x0
Zachęcamy całą społeczność przedszkolną oraz przyjaciół, znajomych, rodziny do oddania głosu na nasze projekty. GŁOSOWAĆ MOGĄ RÓWNIEŻ DZIECI.

W kategorii projektów osiedlowych prosimy o głosy na projekty:

O10, O14, 015

Projekt O10 - Zespół Szkolno-Przedszkolny wolny od bakterii i wirusów zakłada instalację oczyszczaczy powietrza w klasach I-III i oddziałach przedszkolnych oraz zakup bezdotykowych dystrybutorów z płynem do dezynfekcji.

Projekt O14 - Rodzinnie i aktywnie - sport i rekreacja przy ZSP 1 zakłada zorganizowanie przestrzeni plenerowej w obrębie terenu ZSP1. Zamontowane zostaną betonowe stoły do ping-ponga, betonowe stanowiska w formie stołu z 2 ławkami i blatem wyposażonym w plansze do gry w szachy, warcaby, chińczyka oraz 2 betonowe stanowiska w formie kwadratowego stołu z czterema siedziskami i planszami do gry, a także ławki i kosze na śmieci.

Projekt O15 - Wykonanie ogrodzenia wokół szkoły, wymiana nawierzchni przed szkołą i na schodach wejściowych do budynku szkoły zakłada wykonanie metalowego ogrodzenia na placu wokół szkoły, utwardzenie nawierzchni z wymianą kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz ułożenie nawierzchni na schodach wejściowych do budynku szkoły wraz z wyprofilowaniem torów jezdnych dla wózków dziecięcych.

Szczegóły i wszelkie informacje na stronie miasta TUTAJ

GŁOSOWANIE ON LINE TUTAJ

Z uwagi na trwającą epidemię zachęcamy do głosowania elektronicznego. Aby było ono ważne, należy kliknąć w link wysłany na podany podczas głosowania adres e-mail. Brak potwierdzenia poprzez kliknięcie oznacza nieważne głosowanie. Z jednego adresu e-mail może zagłosować 5 osób.

Warto pamiętać, że głosowanie odbędzie się między 1 a 15 października 2020 r. Jedna osoba będzie mogła zagłosować maksymalnie na cztery projekty z dowolnej kategorii. Mieszkańcy będą mogli oddawać głosy w wersji papierowej lub przez internet.

Liczymy na Państwa głosy oddane na projekt obywatelski nakierowany na naszą szkołę. Będziemy wdzięczni za zaangażowanie przy rozpowszechnieniu informacji.

Laureaci przedszkolnego konkursu fotograficznego „Zdjęcie z wakacji 2020"

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

• Sonia Ś. - żabki
  • Aleksandra W. – pszczółki
  • Wiktoria W. – żaczki
  • Kuba W. - tygryski

Rodzinny konkurs plastyczny "Jesienne cyferki"

jesienny

„Jesienna piosenka" – rodzinny konkurs muzyczny

jesienne piosenki

Cele konkursu:

• popularyzacja piosenki dziecięcej i przedszkolnej ,
  • wychowanie, nauka i zabawa przez śpiewanie,
  • promocja pracy i osiągnięć dzieci w dziedzinie muzyki.

Warunki uczestnictwa:

- Uczestnikami konkursu mogą być dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 83 w Białymstoku . Każdy uczestnik może dostarczyć tylko 1 pracę. Przeslanie pliku jest jednoznaczne ze zgoda na jego publikacje na stronie internetowej organizatora.

Technika pracy:

• Przegląd odbywa się w dwóch kategoriach: a) soliści b) zespoły. Jeden uczestnik może zaprezentować jeden utwór. Uczestnik może śpiewać z osobą akompaniującą na instrumencie, z podkładem muzycznym lub może śpiewać a capella. Podkład muzyczny powinien być instrumentalny.

Termin:

• Nagrania piosenek w formie pliku mp3 należy nadesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do dnia 10.11.2020 r.

Organizatorki:

Monika Bucko, Ewa Bondaryk, Joanna Zaczeniuk