"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Poradnik MEN klasy 1-3 2020/2021 PDF Drukuj Email

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale zebrano wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość. W poradniku przedstawiono także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju realizowanego w warunkach domowych.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z poradnikiem TUTAJ

 
Sukces w Przegladzie Piesni Patriotycznych 2020 PDF Drukuj Email

Serdeczne gratulacje Laureatce Martynie Kuc z klasy 3 b za zajęcie I miejsca w  VII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej zorganizowanego online przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Martynka zaśpiewała wzruszający utwór Zabierz mnie stąd... Zapraszamy do wysłuchania po kliknięciu na zdjęcie.


 
Narodowe Swieto Niepodlegosci 11 listopada 2020 PDF Drukuj Email

11 listopada 2020r przypada 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości w tym roku szkolnym obchodzimy w inny niż zwykle sposób, jednak z szacunkiem i oddając hołd wszystkim, którzy za wolność Polski walczyli.

Zapraszamy na blog Blogerzy z 16

a także do obejrzenia materiału przygotowanego przez Mały Samorząd Uczniowski. KLIKNIJ TUTAJ

 
Nauka zdalna od 9 listopada 2020 PDF Drukuj Email

Od 9 listopada 2020 system edukacji przechodzi w tryb C - zdalny dla klas 1-3 oraz zostaje przedłużony dla klas 4-8. Jednocześnie szkoła zapewnia opiekę dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  w godzinach pracy świetlicy szkolnej. W ramach tej opieki dzieci mają zapewnioną naukę zdalną.

Pomoc psychologa i pedagoga w naszej szkole jest dostępna przez cały czas nauki zdalnej w godzinach pracy tych osób. Kontakt z paniami jest przez Vulcan, Gmail oraz telefoniczny na numer tel szkoły. Panie prowadzą też classroom pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Dostępna jest też biblioteka szkolna w godz pracy 7.30-16.00.

 
Nauka zdalna dla klas 4-8 PDF Drukuj Email

W dniach 26 października - 8 listopada 2020 system edukacji przechodzi w tryb C - zdalny dla klas 4-8. Klasy 1-3 uczą się w trybie stacjonarnym zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami. 

Regulamin nauki zdalnej tutaj

Pomoc psychologa i pedagoga w naszej szkole jest dostępna przez cały czas nauki zdalnej w godzinach pracy tych osób. Kontakt z paniami jest przez Vulcan, Gmail oraz telefoniczny na numer tel szkoły. Panie prowadzą też classroom pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Dostępna jest też biblioteka szkolna w godz pracy 7.30-16.00.

 
Konsultacje 21.10.2020 PDF Drukuj Email

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

Środa 21 października 2020 w godz. 17.00-19.00 zapraszamy na konsultacje z nauczycielami. Odbędą się one w formie zdalnej. Rodzic powinien zgłosić potrzebę konsultacji nauczycielowi poprzez wiadomość na Vulcan. Nauczyciel w godz. 17.00-19.00 skontaktuje się z rodzicem poprzez Meet wysyłając link na Vulcan lub telefonicznie.

 
Zamien celebryte na autorytet - V edycja PDF Drukuj Email

Zapraszamy na piątą edycję konkursu historycznego


 

"Zamień celebrytę na autorytet"


SZCZEGÓŁY NA BLOGU CELEBRYTASP16.BLOGSPOT.COM 
Lokalni Swiadkowie Wydarzen III edycja PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów klas V – VIII  do udziału w III edycji Historycznego Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

w ramach obchodów 100. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II

„Lokalni świadkowie wydarzeń” - miejsca pamięci, pomniki, tablice upamiętniające postać Świętego Papieża Jana Pawła II

 

REGULAMIN DO POBRANIA TUTAJ

 
Order Nadziei 2020 PDF Drukuj Email
W dniu 6 października 2020r. odbyła się uroczystość podsumowująca Kampanię Pola Nadziei 2019 - 2020r., której organizatorem jest Fundacja "Pomóż Im" w Białymstoku. Wśród szkół, jakie zostały nagrodzone za zaangażowanie i podjęte działania na rzecz fundacji, znalazła się także nasza szkoła, która otrzymała ORDER NADZIEI.
Link do nagrania z uroczystości TUTAJ

Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły, a także osobom angażującym się w akcje charytatywne - GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Marzena Dęby, Ewa Gutowska

 
Nowe rozklady dzwonkow PDF Drukuj Email

 

Od 19 października nowe rozkłady dzwonków w klasach 4-8 i 1-3. TUTAJ


 
DEN 2020 PDF Drukuj Email

Całej społeczności szkolnej Dyrekcja Szkoły
zasyła serdeczne życzenia -
mocy, wytrwałości w dążeniu do celu, wzajemnego szacunku, życzliwości, wsparcia,
przyjaciół z którymi pokona się trudności i będzie cieszyć sukcesami.


Z tej okazji dołączamy gratulacje wyróżnionym uczniom i nauczycielom -

Paniom Elżbiecie Bołbot oraz Justynie Czerepskiej nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku

Pani Edycie Klimuszko oraz uczennicy Joannie Kusznier wyróżnienia medalem "Diligentiae - za pilność"

Uczennicy Joannie Kusznier uzyskania stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki i osiągnięcia w nauce

Serdeczne gratulacje!

 

Zapraszamy do obejrzenia apelu przygotowanego przez uczniów klas drugich pod opieką nauczycieli: Pauliny Żarniewskiej, Magdaleny Kołodzin, Doroty Skorupskiej, Bożeny Winconek, Dawida Malinowskiego oraz Kamila Komorowskiego.

 

KLIKNIJ TUTAJ

 
Budzet Obywatelski 2021 PDF Drukuj Email

Zachęcamy całą społeczność szkolną oraz przyjaciół, znajomych, rodziny do oddania głosu na nasze projekty. GŁOSOWAĆ MOGĄ RÓWNIEŻ DZIECI.


W kategorii projektów ogólnomiejskich prosimy o głosy na projekt M19 - Sygnalizacja świetlna na niebezpiecznym skrzyżowaniu (projekt dotyczy budowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Produkcyjnej i Bacieczki)

 

W kategorii projektów osiedlowych prosimy o głosy na projekty:

O10, O14, 015

Projekt O10 - Zespół Szkolno-Przedszkolny wolny od bakterii i wirusów zakłada instalację oczyszczaczy powietrza w klasach I-III i oddziałach przedszkolnych oraz zakup bezdotykowych dystrybutorów z płynem do dezynfekcji.

Projekt O14 - Rodzinnie i aktywnie - sport i rekreacja przy ZSP 1 zakłada zorganizowanie przestrzeni plenerowej w obrębie terenu ZSP1. Zamontowane zostaną betonowe stoły do ping-ponga, betonowe stanowiska w formie stołu z 2 ławkami i blatem wyposażonym w plansze do gry w szachy, warcaby, chińczyka oraz 2 betonowe stanowiska w formie kwadratowego stołu z czterema siedziskami i planszami do gry, a także ławki i kosze na śmieci.

Projekt O15 - Wykonanie ogrodzenia wokół szkoły, wymiana nawierzchni przed szkołą i na schodach wejściowych do budynku szkoły zakłada wykonanie metalowego ogrodzenia na placu wokół szkoły, utwardzenie nawierzchni z wymianą kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz ułożenie nawierzchni na schodach wejściowych do budynku szkoły wraz z wyprofilowaniem torów jezdnych dla wózków dziecięcych.

 

Szczegóły i wszelkie informacje na stronie miasta TUTAJ

GŁOSOWANIE ON LINE TUTAJ

Z uwagi na trwającą epidemię zachęcamy do głosowania elektronicznego. Aby było ono ważne, należy kliknąć w link wysłany na podany podczas głosowania adres e-mail. Brak potwierdzenia poprzez kliknięcie oznacza nieważne głosowanie. Z jednego adresu e-mail może zagłosować 5 osób.


Warto pamiętać, że głosowanie odbędzie się między 1 a 15 października 2020 r. Jedna osoba będzie mogła zagłosować maksymalnie na cztery projekty z dowolnej kategorii. Mieszkańcy będą mogli oddawać głosy w wersji papierowej lub przez internet.

Liczymy na Państwa głosy oddane na projekt obywatelski nakierowany na naszą szkołę. Będziemy wdzięczni za zaangażowanie przy rozpowszechnieniu informacji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 15