"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

samorzad
Dzien Dyni 2017/2018 PDF Drukuj Email

 
Zarząd SU 2017/2018 PDF Drukuj Email

Zarząd Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

W poniedziałek 2 października odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. W wyniku wyborów przewodniczącą SU została uczennica klasy Va Pola Bobrowicz, zastępcami przewodniczącej zostali: Weronika Ostrowska z klasy VI a oraz Jakub Walenciej z klasy VI b. Gratulujemy i liczymy na owocną współpracę w bieżącym roku szkolnym -:) opiekunowie SU : p.Justyna Czerepska i p.Patrycja Lukaszewicz.


 
Akcja zbierania zoledzi 2017/2018 PDF Drukuj Email

 
Dzień Dziecka SU 2016/2017 PDF Drukuj Email

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był zorganizowany przez SU  pod opieką p. Dawida Malinowskiego i p. Justyny Czerepskiej. Oprócz zabaw na świeżym powietrzu, lodów i pikników uczniowie mieli okazję potańczyć na dyskotece szkolnej. Zabawa była przednia, a wspomnienia bezcenne :-)

 
Spotkanie z Pania Agata Papierz PDF Drukuj Email

W piątek 31 marca 2017r odbyło się spotkanie klas 1-6 z koordynatorką projektu „Kilometry Dobra” panią Agatą Papierz z Caritas Białystok. Podczas spotkania przedstawione zostały  cele akcji charytatywnej oraz Panie Ewa Pawłowska i Justyna Czerepska wyjaśniły w jaki sposób można się włączyć do kampanii „ Kilometry Dobra” w naszej szkole.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 6