"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Konkurs dla calej rodziny 2017/2018 PDF Drukuj Email

 
Podziekowanie PDF Drukuj Email

 
Szlachetna Paczka 2017 PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2017!

Po raz kolejny razem chcemy zmieniać świat na lepsze!

Dołącz do akcji charytatywnej i podaruj trochę świąt potrzebującym! Prosimy wszystkich chętnych rodziców i pracowników ZSP Nr 1 w Białymstoku o wielkim sercu o wsparcie akcji Szlachetna Paczka. Potrzeby rodziny są duże (plakaty informacyjne na terenie szkoły i u koordynatorów). Każda pomoc ma znaczenie! Dary będą zbierane do 7 grudnia 2017 roku przez szkolnych koordynatorów akcji: Panie Ewę Pawłowską i Justynę Czerepską.

 
Licytacja rowerka PDF Drukuj Email

 
Zbiorka karmy 2017/2018 PDF Drukuj Email

 
Podziel się dobrym posiłkiem 2017/2018 PDF Drukuj Email

236 kg żywności zebrali wolontariusze podczas akcji „Podziel się Dobrym Posiłkiem”. Produkty były zbierane przez tydzień w Szkole Podstawowej nr 16 i Przedszkolu Samorządowym nr 83.

Uczestnicy akcji przynosili artykuły spożywcze m.in. makaron, kaszę, dżemy, konserwy, ryż, mleko, mąkę i słodycze. 2 października 2017 r. w obecności organizatorów akcji w klasie V b odbyło się ważenie wszystkich produktów. Uczniowie klas I-VII zebrali 171 kg żywności, natomiast przedszkolaki przyniosły 65 kg.

Dary zostaną wydane  w postaci paczek rodzinom z dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji materialnej ze Stowarzyszenia Kontakt Miast Białystok - Eindhoven.

 
Zakrecona Szesnastka 2016/2017 PDF Drukuj Email

 

 
Kilometry Dobra 2016/2017 PDF Drukuj Email

 
Kilogramy dobra PDF Drukuj Email
Dziękujemy wszystkim za pyszne ciasta, ciasteczka, słodkości oraz udział w kiermaszu " Kilogramy Dobra" - opiekunowie szkolnego koła wolontariatu 4-6 Ewa Pawłowska i Justyna Czerepska

 
Swiateczna licytacja 2016/2017 PDF Drukuj Email

Mały Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariusza "Klub Ośmiu" zaprasza wszystkich do udziału w ŚWIĄTECZNEJ LICYTACJI BOMBEK. Wzięły one udział w szkolnym "Konkursie na największą i najbardziej oryginalną bombkę". Są one wyjątkowo duuuuże :), niepowtarzalne, oryginalne i niezwykle pomysłowe.

Cena wywoławcza każdej bombki to 20 zł (!)

Licytacja trwać będzie w dniach od 19 do 21 grudnia 2016r.
Całkowity dochód zostanie przekazany na konto rehabilitacji dziewczynki z porażeniem mózgowym.
Organizatorzy: p. Ewa Gutowska, p. Marzena Dęby

 

 
Szlachetna paczka 2016 - podziekowanie PDF Drukuj Email

 

 
Szlachetna Paczka 2016 PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2016!

Razem zmieniamy świat na lepsze!

Dołącz do akcji charytatywnej i podaruj trochę świąt potrzebującym! Prosimy wszystkich chętnych pracowników ZSP Nr 1 w Białymstoku, oraz rodziców o wielkim sercu o finansowe wsparcie akcji Szlachetna Paczka. Rodzina, którą wybraliśmy mieszka na osiedlu Bacieczki. Rodzice i uczniowie klas IV i V już zaangażowali się w akcję. Jednakże potrzeby rodziny są duże i chcielibyśmy w jak największym stopniu je zaspokoić, a więc każda wpłata ma znaczenie!  Pieniądze będą zbierane do 6 grudnia przez szkolnych koordynatorów akcji panią Ewę Pawłowską i panią Justynę Czerepską (można również zostawić podpisaną kopertę w sekretariacie szkoły).

Z góry dziękujemy za Wasze Wielkie Serca i życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

E. Pawłowska, J.Czerepska

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 7