Zyczenia swiateczne Szkolny Klub Wolontariusza 2020 PDF Drukuj Email

Serdeczne życzenia świąteczne składa Szkolny Klub Wolontariusza.

Multimedialne życzenia przygotowały wolontariuszki - uczennice klasy ósmej.

kliknij tutaj

Miedzynarodowy Dzien Wolontariusza 2020 PDF Drukuj Email

5 grudnia obchodzony jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza wszystkich do obejrzenia prezentacji. Znajdą się tam życzenia, podziękowania oraz zaproszenie do WSPÓLNEGO DZIAŁANIA na rzecz POTRZEBUJĄCYCH.
Opiekunowie: Marzena Dęby, Justyna Czerepska

Razem na swieta 2020 PDF Drukuj Email

Nasza placówka dołączyła do akcji MEN Razem na święta. W ramach tej akcji, Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza do udziału w działaniach na rzecz nauczycieli, pracowników naszej szkoły, którzy już przebywają na emeryturze. Celem akcji jest przygotowanie i przesłanie kartek świątecznych. Wykonaną kartkę, w kopercie wraz z naklejonym znaczkiem należy wrzucić do skrzynki przy wejściu do szkoły. Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, zaadresują koperty i przekażą na pocztę. Na kartki świąteczne czekamy do 15 grudnia.

Listopad miesiac dobroczynnosci 2020 PDF Drukuj Email

Order Nadziei 2020 PDF Drukuj Email
W dniu 6 października 2020r. odbyła się uroczystość podsumowująca Kampanię Pola Nadziei 2019 - 2020r., której organizatorem jest Fundacja "Pomóż Im" w Białymstoku. Wśród szkół, jakie zostały nagrodzone za zaangażowanie i podjęte działania na rzecz fundacji, znalazła się także nasza szkoła, która otrzymała ORDER NADZIEI.
Link do nagrania z uroczystości TUTAJ

Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły, a także osobom angażującym się w akcje charytatywne - GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Marzena Dęby, Ewa Gutowska

Ksiazeczki do poduszeczki 2019/2020 PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w akcji zbierania książek na potrzeby Domu Matki i Dziecka w Supraślu.  Szczegóły dotyczące planowanych działań znajdziecie na blogu Blogerzy z Szesnastki. Odkurzcie swoje biblioteczki - książki, których już nie będziecie czytac, podarujcie w inne ręce. Zapraszamy!

Sloik nadziei PDF Drukuj Email

Podaruj serce za serce! 2019/2020 PDF Drukuj Email
Pierwszego, drugiego i trzeciego marca 2020r. trwać będzie szkolna KWESTA na rzecz Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Hasło tej akcji brzmi: "PODARUJ SERCE ZA SERCE". Uczniowie naszej szkoły wykonali serduszka - barwne, błyszczące, mieniące się tęczowymi kolorami. Będą to podziękowania wszystkim DARCZYŃCOM biorącym udział w naszej serduszkowej kweście. Za ofiarowaną kwotę - wrzuconą do puszki, każdy otrzyma serduszko :) Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji!

Organizatorzy: Marzena Dęby, Ewa Gutowska

Podaruj serce za serce! PDF Drukuj Email

Podziekowania PDF Drukuj Email

Swiateczne warsztaty 2019 PDF Drukuj Email

Dnia 9 grudnia odbyły się w klasie 1a świąteczne warsztaty plastyczne z udziałem uczniów i ich rodziców. Uczestnicy warsztatów wykonywali ozdoby świąteczne, stroiki, bombki z przeznaczeniem na szkolny kiermasz bożonarodzeniowy. Dochód ze sprzedaży tych ozdób zostanie przekazany na konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Wspólna (jakże przyjemna)  praca na rzecz osób potrzebujących, sprawiła wszystkim radość i dała wiele satysfakcji. UCZNIOWIE KLASY 1a cieszą się, że mogą być WOLONTARIUSZAMI, PONIEWAŻ LUBIĄ I CHCĄ POMAGAĆ!

Kiermasz bozonarodzeniowy 2019 PDF Drukuj Email
Szkolny Klub Wolontariusza ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU I DOKONANIA ZAKUPÓW NA SZCZYTNY CEL!!!

Czekamy na WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCĄ I LUBIĄ POMAGAĆ!

Przypominamy, iż CAŁKOWITY DOCHÓD ze sprzedaży ozdób TRAFI NA KONTO FUNDACJI "POMÓŻ IM" W BIAŁYMSTOKU.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>