Podziekowanie PDF Drukuj Email

„Kto jeśli nie TY, kto jeśli nie JA – POMAGAĆ INNYM MA!”

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM

biorącym udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez Szkolny Klub Wolontariusza na rzecz FUNDACJI POMÓŻ IM W BIAŁYMSTOKU. Były to kiermasze i licytacje on-line oraz zbiórka pieniędzy pod hasłem „Słoik Nadziei”.

ZAANGAŻOWANIE, CHĘĆ NIESIENIA POMOCY, a w szczególności DOBROĆ SERCA sprawiły, że zebraliśmy KWOTĘ 2 636,6 ZŁ, która została przekazana na konto fundacji.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza:
Marzena Dęby i Justyna Czerepska

Torba samarytanka PDF Drukuj Email

Wielkanocna kartka 2020/2021 PDF Drukuj Email

Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w II edycji charytatywnej akcji pod hasłem "WIELKANOCNA KARTKA".
Celem tej inicjatywy jest okazanie szacunku, wdzięczności, a także tego, że pamiętamy o nauczycielach, pracownikach administracji oraz obsługi, którzy kiedyś pracowali w naszej szkole, a obecnie są już na emeryturze.

TERMIN DOSTARCZENIA KARTEK - 26 MARCA 2021roku
Szczegółowe informacje u wychowawców klas.
Organizatorzy: Marzena Dęby, Justyna Czerepska

Sloik Nadziei 2020/2021 PDF Drukuj Email

Szkolny Klub Wolontariusza organizuje charytatywną akcję pod hasłem "Słoik Nadziei" - na rzecz Fundacji Pomóż Im w Białymstoku. Fundacja opiekuje się i wspiera dzieci cierpiące na choroby nowotworowe. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup niezbędnych środków higienicznych i kosmetycznych z myślą o podopiecznych fundacji.
I etap AKCJI TRWA DO 26 MARCA 2021r. LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!

Szczegóły u wychowawczyń klas I - III

Organizatorzy: Marzena Dęby, Justyna Czerepska

Zyczenia swiateczne Szkolny Klub Wolontariusza 2020 PDF Drukuj Email

Serdeczne życzenia świąteczne składa Szkolny Klub Wolontariusza.

Multimedialne życzenia przygotowały wolontariuszki - uczennice klasy ósmej.

kliknij tutaj

Miedzynarodowy Dzien Wolontariusza 2020 PDF Drukuj Email

5 grudnia obchodzony jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza wszystkich do obejrzenia prezentacji. Znajdą się tam życzenia, podziękowania oraz zaproszenie do WSPÓLNEGO DZIAŁANIA na rzecz POTRZEBUJĄCYCH.
Opiekunowie: Marzena Dęby, Justyna Czerepska

Razem na swieta 2020 PDF Drukuj Email

Nasza placówka dołączyła do akcji MEN Razem na święta. W ramach tej akcji, Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza do udziału w działaniach na rzecz nauczycieli, pracowników naszej szkoły, którzy już przebywają na emeryturze. Celem akcji jest przygotowanie i przesłanie kartek świątecznych. Wykonaną kartkę, w kopercie wraz z naklejonym znaczkiem należy wrzucić do skrzynki przy wejściu do szkoły. Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, zaadresują koperty i przekażą na pocztę. Na kartki świąteczne czekamy do 15 grudnia.

Listopad miesiac dobroczynnosci 2020 PDF Drukuj Email

Order Nadziei 2020 PDF Drukuj Email
W dniu 6 października 2020r. odbyła się uroczystość podsumowująca Kampanię Pola Nadziei 2019 - 2020r., której organizatorem jest Fundacja "Pomóż Im" w Białymstoku. Wśród szkół, jakie zostały nagrodzone za zaangażowanie i podjęte działania na rzecz fundacji, znalazła się także nasza szkoła, która otrzymała ORDER NADZIEI.
Link do nagrania z uroczystości TUTAJ

Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły, a także osobom angażującym się w akcje charytatywne - GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Marzena Dęby, Ewa Gutowska

Ksiazeczki do poduszeczki 2019/2020 PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w akcji zbierania książek na potrzeby Domu Matki i Dziecka w Supraślu.  Szczegóły dotyczące planowanych działań znajdziecie na blogu Blogerzy z Szesnastki. Odkurzcie swoje biblioteczki - książki, których już nie będziecie czytac, podarujcie w inne ręce. Zapraszamy!

Sloik nadziei PDF Drukuj Email

Podaruj serce za serce! 2019/2020 PDF Drukuj Email
Pierwszego, drugiego i trzeciego marca 2020r. trwać będzie szkolna KWESTA na rzecz Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Hasło tej akcji brzmi: "PODARUJ SERCE ZA SERCE". Uczniowie naszej szkoły wykonali serduszka - barwne, błyszczące, mieniące się tęczowymi kolorami. Będą to podziękowania wszystkim DARCZYŃCOM biorącym udział w naszej serduszkowej kweście. Za ofiarowaną kwotę - wrzuconą do puszki, każdy otrzyma serduszko :) Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji!

Organizatorzy: Marzena Dęby, Ewa Gutowska

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>