Bezpieczne wakacje 2021 PDF Drukuj Email

Bezpieczne WakacjeW piątek 18 czerwca 2021 klasy 1-3 będą uczestniczyły w pikniku zorganizowanym przez Straż Miejską i Policję na temat zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji.

Fotorelacja na Facebook tutaj

Ankieta diagnozująca sytuację wychowawczą PDF Drukuj Email

W celu zdiagnozowania sytuacji wychowawczej w szkole prosimy o wypełnienie ankiety.

ANKIETA DLA UCZNIÓW KLIKNIJ TUTAJ

ANKIETA DLA RODZICÓW KLIKNIJ TUTAJ

Powrót do szkoły - podpowiedzi dla uczniów PDF Drukuj Email

Powrot do szkoly - podpowiedzi dla rodzicow PDF Drukuj Email

Profilaktyka "Odpowiedzialnosc prawna nieletnich" PDF Drukuj Email

We czwartek 6 maja 2021r w godz. 11.45- 12.30 na classroom pomoc psych. pedagogiczna odbędzie się spotkanie klas szóstych z przedstawicielami Straży Miejskiej i Policji  na temat: " Odpowiedzialność prawna nieletnich".

Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu 2021 PDF Drukuj Email

2 kwietnia 2021r. będzie po raz kolejny obchodzony Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Autyzm jest wciąż nie do końca poznanym zaburzeniem, u podstaw którego leży inna praca mózgu. Osoby z autyzmem mają problemy z mówieniem, postrzeganiem świata, rozumieniem relacji społecznych. W odmienny sposób odbierają wrażenia zmysłowe. I nie jest to ani gorsze, ani lepsze postrzeganie świata, jest po prostu inne i zasługuje na nasze zrozumienie.

Chcąc wesprzeć osoby ze spektrum autyzmu oraz ich rodziny nasza szkoła włącza się w obchody światowej akcji „Zaświeć się na niebiesko”. Zachęcamy wszystkich uczniów oraz rodziców do dodania tego dnia niebieskiej żarówki lub puzzla do swego profilu na facebook’u lub innym portalu społecznościowym.

Zapraszamy również do brania udziału w konkursie „Mój dzień z osobą ze spektrum autyzmu”.

Profilaktyka "Jak radzic sobie ze stresem?" PDF Drukuj Email

W poniedziałek 22 marca 2021r na classroom pomoc psych. pedagogiczna odbędą się spotkania klas ósmych z terapeutą MOTiR "ETAP" na temat: "Jak radzić sobie ze stresem".

- w godz. 8.50-9.35 w klasie 8A
- w godz. 10.40- 11.30 w klasie 8B

Uwaga na obcych 2020/2021 PDF Drukuj Email

18 marca 2021r  w godz. 10.40-11.10 na classroom pomoc psych. ped. odbędzie się spotkanie klas pierwszych z funkcjonariuszką Straży Miejskiej  na temat " Uwaga na obcych".

Profilaktyka uniwersalna PDF Drukuj Email

W poniedziałek- 15 marca 2021r funkcjonariusze Straży Miejskiej w Białymstoku przeprowadzą zajęcia online:
- w godz. 9.45-10.30 w klasie piątej  na temat: "Uczymy się żyć bez przemocy"
- w godz. 11.40- 12.25 w klasach siódmych  profilaktyka z zakresu uzależnień od nikotyny i alkoholu.

Nie daj sie zlapac w siec PDF Drukuj Email

W piątek 12 marca 2021, w godz. 11.40-12.25 na classroom pomoc psychologiczno-pedagogiczna, w klasach czwartych i piątych, funkcjonariusze Straży Miejskiej, przeprowadzą zajęcia na temat: "Nie daj się złapać w sieć".

Prelekcja kl 7 PDF Drukuj Email

We czwartek 11 marca 2021r w godz. 9.45- 10.30 na classroom pomoc psych. pedagogiczna odbędzie się spotkanie klas siódmych z terapeutą MOTiR "ETAP" na temat: " Odpowiedzialność prawna nieletnich".

Opowiesci podroznicze z BAR PDF Drukuj Email
Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na pierwsze spotkanie ONLINE z cyklu „Opowieści podróżnicze - 4 strony świata”, który odbędzie się 17 marca 2021 r. o godz. 17:00

Podczas spotkania odwiedzimy Azję. Przeniesiemy się na rajskie plaże Tajlandii, zanurkujemy na Filipinach, odwiedzimy Świątynię Szczurów w Indiach, pospacerujemy po Wielkim Murze w Chinach, a także zerkniemy na Mount Everest o zachodzie słońca.

Opowieść będzie okraszona pięknymi zdjęciami i podróżniczymi przygodami.

Prowadzący - Mariusz Lewicki - podróżnik, pilot wycieczek i pasjonat Ameryki Południowej

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

Każdy z zapisanych uczestników otrzyma link do wykładu na platformie.

Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>