"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Wydarzenia
Dzien Otwarty 2020 PDF Drukuj Email

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji w zakładce Rekrutacja 2020/2021. Zapraszamy.

 
80 rocznica deportacji na Sybir PDF Drukuj Email

W 80. rocznicę deportacji Polaków na Sybir społeczność naszej szkoły uczciła minutą ciszy pamięć 140 tys Ofiar. Po odsłuchaniu Hymnu Sybiraków, zaprezentowany przez nauczycieli i uczniów montaż słowny poruszył serca zebranych.

 
Opieka na przejsciu dla pieszych PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż dnia 7 lutego 2020 roku opiekun na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej będzie do godz. 14.30. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

 
Koncert koled 2020 PDF Drukuj Email

W dniu 11 stycznia 2020r. w Centrum Kultury Prawosławnej odbył się Koncert "Hej kolęda, kolęda". W koncercie wzięły udział zespoły z przedszkoli, szkół podstawowych i  szkół średnich z Białegostoku. Naszą szkołę pięknie zaprezentowała grupa kolędnicza, w skład której weszli uczniowie  z klasy IIIb, IVa, Va, Vc, Vd, Ve i VIIIb. W ich wykonaniu usłyszeliśmy trzy kolędy, nagrodzone gromkimi brawami. Opiekunem grupy jest Pani Bożena Winconek.

 
Zyczenia swiateczne 2019 PDF Drukuj Email


Zapraszamy na jasełka szkolne 20 grudnia 2019r

 
Kiermasz swiateczny 2019 PDF Drukuj Email
Szkolny Klub Wolontariusza ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU I DOKONANIA ZAKUPÓW NA SZCZYTNY CEL!!!

Czekamy na WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCĄ I LUBIĄ POMAGAĆ!

Przypominamy, iż CAŁKOWITY DOCHÓD ze sprzedaży ozdób TRAFI NA KONTO FUNDACJI "POMÓŻ IM" W BIAŁYMSTOKU.

Organizatorzy: Marzena Dęby, Ewa Gutowska

 
Szlachetna Paczka 2019 podziekowanie PDF Drukuj Email

Chcielibyśmy po raz kolejny serdecznie Państwu podziękować za udział w „Szlachetnej Paczce”. Akcja spotkała się  z bardzo pozytywnym odbiorem, zaś uzyskane dary i kwota pieniężna
(2134zł) przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zebrane pieniążki pozwoliły wesprzeć dwie rodziny- p. Katarzynę, dla której sprezentowaliśmy komplet garnków, kilka opakowań  pieluch, naczynie żaroodporne i wędliny. Za pozostałą kwotę został  zakupiony   osuszacz powietrza do mieszkania babci wychowującej czworo wnucząt.

Pani Katarzyna była ogromnie wzruszona i zaskoczona ilością otrzymanych prezentów:  „ogromnie się cieszę, jestem bardzo wdzięczna wszystkim  darczyńcom, będę zawsze wspominała ich w swoich modlitwach” - powiedział  wolontariusz, który przekazał paczkę rodzinie. Również  starsza kobieta wychowująca swoje wnuczęta prosiła o przekazanie darczyńcom serdecznych podziękowań.

W ramach przedświątecznej pomocy społeczność naszej szkoły wsparła tez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. W. Kikolskiego w Białymstoku paczkami ze słodyczami.

Dyrekcja i szkolni  koordynatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, nauczycielom, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.


 
Brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż dnia 02 grudnia 2019 roku od godz. 13.00 nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

 
Szkola do Hymnu 2019/2020 PDF Drukuj Email

 

8 listopada 2019 o godz. 11:11  uczniowie naszego Zespołu przystąpili do odśpiewania Hymnu, wraz z ponad 4 mln uczniów z całej Polski i zagranicy, w ramach akcji MEN i Rady Młodzieży -  Szkoła do Hymnu. Wspólne zaśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przez uczniów i przedszkolaków, to znak kształtowania wartości patriotycznych, które są dla nas drogie i ważne. Po odśpiewaniu Hymnu kontynuowaliśmy Festiwal Pieśni i Piosenek Patriotycznych. Wspólne śpiewanie to czas radości z wolnej Ojczyzny, za którą tęsknili i o którą walczyli nasi przodkowie.

 

 
Usmiechy dobroci PDF Drukuj Email

"Uśmiechy dobroci" - to tytuł przedstawienia, które na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego "Szaleństwa Panny Ewy", przygotowali uczniowie klasy 7B wraz z ks. Tadeuszem Rutkowskim oraz panią Ireną Kardasz. W dniu 24 października 2019 r. obejrzeli je uczniowie naszej szkoły.

 
Zamien celebryte na autorytet IV edycja PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów klas 6-8 do udziału w IV edycji Międzynarodowego Konkursu Historycznego "Zamień celebrytę na autorytet"  w ramach obchodów 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

21 listopada 2019 r. godz. 9.00 w budynku naszej szkoły

Regulamin oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych TUTAJ


Zapraszamy też uczniów klas 5-8 do udziału w Historycznym Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

„Lokalni świadkowie wydarzeń” -

miejsca pamięci, pomniki, tablice upamiętniające wydarzenia II wojny światowej

Regulamin oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych TUTAJ 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 24