"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Ludzie listy pisza...2018/2019 PDF Drukuj Email

Ludzie listy piszą… Sukces literacki Amelii Bielach

10 czerwca 2019r. odbyło się podsumowanie V edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Ludzie listy piszą…” pod Honorowym Patronatem Dyrektora Biura Filatelistyki Poczty Polskiej S.A, Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Białegostoku.

Miło nam poinformować, że Amelia Bielach, uczennica kl. IV c, zajęła II miejsce. Napisała list na temat „Białystok moje miasto – przyjedź, zobacz, pokochaj”. Warto dodać, że samodzielnie przygotowała papier czerpany, na którym go zapisała.

Gratulujemy Amelii i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Uczennicę do Konkursu przygotowała pani Monika Markowska.