"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Białostocka Akademia Rodziny dla dziadków PDF Drukuj Email

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, Białostocka Akademia Rodziny serdecznie zaprasza seniorów na seans filmowy.

Projekcja odbędzie się dnia 24 stycznia 2014 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Akademii tj. w budynku szkoły Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Sokólskiej 1, sala 115.

„Odważni” to historia czterech mężczyzn mających jedno powołanie: służyć i chronić. Jako oficerowie broniący prawa, stawiają czoła zagrożeniu każdego dnia. Jednakże, kiedy tragedia uderza w ich rodziny, ci ojcowie zmagają się ze swoimi nadziejami, lękami i wiarą. Z tej walki rodzi się decyzja, która całkowicie odmienia ich życie.

Film ze zwrotami akcji, trzymający w napięciu, ale też okraszony humorem. Film mówi o tym, że „serca ojców zwrócą się ku ich dzieciom, a serca dzieci zwrócą się ku ich ojcom”. Film wstrząśnie emocjami i rzuci wyzwanie każdemu sercu - aby było... bohaterem! 

Kolejna znakomita produkcja twórców filmu Fireproof (Ognioodporni) z niesamowicie mocnym przesłaniem dla wszystkich ojców!

Wstęp BEZPŁATNY, wyłącznie dla babć i dziadków.

Rezerwacji miejsca, można dokonać wypełniając formularz dostępny na stronie http://rodzina.bialystok.pl//wydarzenia-projekcja-filmu-odwazni-dla-babc-i-dziadkow-z-okazji-ich-swieta.php#rezerwacja

lub telefonicznie pod numerem 85 743 67 85.

Zapraszamy również na projekcję filmu „Home Run”, która odbędzie się dnia 25 stycznia 2014 r. o godz. 17.00. w siedzibie Akademii tj. w budynku szkoły Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Sokólskiej 1, sala 115.  
Wstęp BEZPŁATNY.