"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

Przegląd form teatralnych PDF Drukuj Email

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w I Przeglądzie form teatralnych inspirowanych tematyką bezpiecznego internetu. Uczniom i nauczycielom ze szkół: Szkoły Podstawowej nr 4 im. Sybiraków, Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki, Szkoły Podstawowej nr 43 w Białymstoku. Dziękujemy serdecznie jury Przeglądu: p. Krystynie Kasprowicz-Sokołowskiej - aktorce Teatru Dramatycznego w Białymstoku, p. Agacie Niemczynowicz - specjaliście terapii uzależnień Ośrodka Etap, p. dr. inż. nauk informatycznych Krzysztofowi Matuk, sierżantowi sztabowemu Marcinowi Gawryluk. Nagrodę przyznano zespołowi klasy I A SP 16 pod opieką p. Grażyny Durek za przedstawienie "Kabaret Enterki - Jaś ww.gra". Pozostałe zespoły otrzymały wyróżnienia. Widząc jak doskonale sprawdził się pomysł profilaktyki rówieśniczej w zakresie edukacji nt bezpieczeństwa w internecie, mamy głębokie przekonanie, że ta inicjatywa na stałe zagości w kalendarzu imprez międzyszkolnych białostockich podstawówek. Dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie i serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym.

 

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku, ul. Strażacka 25 zaprasza do udziału w I Przeglądzie form teatralnych inspirowanych tematyką bezpiecznego internetu. Zachęcamy do udziału w przeglądzie uczniów szkół podstawowych miasta Białegostoku aby pokazali  szerszej publiczności akademie, apele, przedstawienia, skecze, inne formy teatralne, które przygotowali w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2013. Pragniemy, aby Przegląd stał się formą profilaktyki rówieśniczej. Doświadczenia pokazują, że forma „uczniowie do uczniów” to najlepszy sposób edukowania młodych ludzi.

Nagrodą dla zwycięskiej grupy będzie statuetka Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Białymstoku Pani Anny Zalewskiej.

Przegląd odbędzie się w budynku Zespołu przy ul. Strażackiej 25 w dniu 24 kwietnia 2013r (środa) Z danej szkoły może być wystawiona dowolna ilość form teatralnych inspirowanych tematyką bezpiecznego internetu. Zgłoszenia do przeglądu prosimy przesyłać do dnia 29 marca 2013r drogą emailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.