"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Kadra pedagogiczna PDF Drukuj Email

 

Kadra Pedagogiczna

Dyrektor Szkoły

mgr Anna Zalewska

Wicedyrektorzy Szkoły

mgr inż.  Małgorzata Woroszyło

mgr Elżbieta Bołbot

 

Wychowawcy

w roku szkolnym 2020/2021


Klasa Wychowawca
1A p. Agnieszka Malinowska
1B p. Ewa Jadczak
1C p. Marta Kluczyk
2A p. Marzena Dęby
2B p. Magdalena Kołodzin
2C p. Paulina Żarniewska
3A p. Lucyna Łukjan
3B p. Ewa Gutowska
3C p. Grażyna Durek
4A p. Agnieszka Baranowska
4B p. Agnieszka Matukiewicz
4C p. Beata Jatel
5A p. Ewa Pawłowska
6A p. Julita Wasilewska
6B p. Joanna Derkowska
6C p. Monika Markowska
6D p. Kamil Komorowski
6E p. Edyta Klimuszko
7A p. Patrycja Łukaszewicz
7B p. Katarzyna Silwon
7C p. Dorota Skorupska
7D p. Justyna Czerepska
8A p. Izabela Kardasz
8B p. Beata Surmacewicz

Nauczyciele przedmiotów i specjaliści

w roku szkolnym 2020/2021

Język polski

p. Beata Surmacewicz

p. Patrycja Łukaszewicz

p. Monika Markowska

p. Julita Wasilewska

Języka angielski

p. Elżbieta Bołbot

p. Justyna Czerepska

p. Magdalena Kundzicz

p. Agnieszka Matukiewicz

p. Eliza Okułowicz-Waś

p. Monika Zarzecka

p. Paulina Żarniewska

Język rosyjski p. Alina Kazimierowicz
Język niemiecki p. Halina Owsieniuk
Język francuski p. Sylwia Dobrogowska
Matematyka

p. Aneta Godlewska

p. Izabela Kardasz

p. Ewa Pawłowska

Fizyka p. Aneta Godlewska

Chemia

p. Edyta Klimuszko
Biologia

p Edyta Klimuszko

p. Katarzyna Silwon

Geografia p. Agnieszka Baranowska
Historia

p. Beata Jatel

p. Agnieszka Baranowska

Wiedza o społeczeństwie

p. Beata Jatel

p. Agnieszka Baranowska

Przyroda

p. Katarzyna Silwon

Technika

p. Katarzyna Silwon

Informatyka

p. Małgorzata Woroszyło

p. Kamil Komorowski

Plastyka

Muzyka

p. Dorota Skorupska

p. Bożena Winconek

Wychowanie fizyczne

p. Bogusław Aksamitowski

p. Joanna Derkowska

p. Dawid Malinowski

Wychowanie do życia w rodzinie p. Joanna Ostaszewska-Samojło
Religia katolicka

ks. Adrian Karwowski

p. Irena Kardasz

p. Halina Biała

Religia prawosławna p. Barbara Czurak
Doradztwo zawodowe p. Marta Wilman
Nauczyciele świetlicy

p. Anna Zalewska

p. Urszula Łozdowska

p. Halina Owsieniuk

p. Sylwia Dobrogowska

p. Elżbieta Wieremiejuk

p. Magdalena Kundzicz

Nauczyciele bibliotekarze

p. Agata Żebrowska

p. Bożena Charkiewicz

Pedagog p. Joanna Ostaszewska-Samojło
Psycholog p. Marta Wilman
Nauczyciele specjaliści

p. Barbara Białowieżec

p. Agnieszka Bogucka

p. Agnieszka Bułynko

p. Izabela Bogusz

p. Elżbieta Wieremiejuk

p. Anna Muczyńska


 

 



Wychowawcy

w roku szkolnym 2017/2018

Klasa Wychowawca
1A p. Ewa Jadczak
1B p. Marta Kluczyk
1C p. Agnieszka Malinowska
2A

p. Marzena Dęby

3A p. Grażyna Durek
3B p. Joanna Derkowska
3C p. Ewa Gutowska
3D p. Paulina Żarniewska
3E p. Lucyna Łukjan
4A

p. Eliza Okułowicz-Waś

4B p. Katarzyna Silwon
4C p. Dorota Skorupska
4D p. Justyna Czerepska
5A

p. Izabela Kardasz

5B p. Beata Surmacewicz
6A p. Beata Jatel
6B p. Agnieszka Matukiewicz
7A p. Ewa Pawłowska
7B p. Patrycja Łukaszewicz

 

Nauczyciele przedmiotowcy

w roku szkolnym 2017/2018



Język polski

p. Beata Surmacewicz

p. Julita Wasilewska

p. Patrycja Łukaszewicz

Język angielski

p. Elżbieta Bołbot

p. Justyna Czerepska

p. Agnieszka Matukiewicz

p. Eliza Okułowicz-Waś

p. Paulina Żarniewska

Język niemiecki p. Anna Prus
Język rosyjski p. Alina Kazimierowicz
Matematyka

p. Ewa Pawłowska

p. Izabela Kardasz

Fizyka p. Beata Surmacz

Chemia

Biologia

p. Edyta Klimuszko
Geografia p. Anna Świętkowska
Historia p. Beata Jatel
Przyroda p. Katarzyna Silwon
Technika

p. Katarzyna Silwon

p. Dawid Malinowski

Informatyka

p. Małgorzata Woroszyło

p. Kamil Komorowski

Plastyka, muzyka p. Dorota Skorupska
Wychowanie do życia w rodzie p. Joanna Ostaszewska-Samojło
Wychowanie fizyczne

p. Dawid Malinowski

p. Bogusław Aksamitowski

Religia Katolicka

p. Irena Kardasz

p. Halina Biała

ks. Tadeusz Rutkowski

Religia prawosławna p. Barbara Czurak
Nauczyciele świetlicy

p. Urszula Łozdowska

p. Marta Wilczko

p. Zenaida Sieminiuk

p. Anna Korąkiewicz

Nauczyciele bibliotekarze

p. Żebrowska Agata

p. Anna Korąkiewicz

p. Patrycja Łukaszewicz

p. Julita Wasilewska

Pedagog szkolny p. Joanna Ostaszewska-Samojło
Psycholog szkolny p. Agnieszka Jarosz-Kosakowska
Nauczyciele wspomagający

p. Barbara Białowieżec

p. Agnieszka Bułynko

Asystent nauczyciela p.Marta Wilczko

Wychowawcy

w roku szkolnym 2016/2017

Klasa wychowawca
0A

p. Monika Bućko

p. Barbara Smaczna opieka pow. 5 godz.

0B

p. Agnieszka Wasilewska

p. Agnieszka Kozioł opieka pow. 5 godz.

1A

p. Marzena Dęby

p. Marta Wilczko (asystent nauczyciela)

2A p. Grażyna Durek
2B p. Joanna Derkowska
2C p. Ewa Gutowska
2D p. Paulina Żarniewska
2E p. Lucyna Łukjan
3A p. Agnieszka Malinowska
3B p. Marta Kluczyk
3C p. Danuta Glazer
3D p. Ewa Jadczak
4A p. Izabela Kardasz
4B p. Beata Surmacewicz
5A p. Beata Jatel
5B p. Agnieszka Matukiewicz
6A p. Ewa Pawłowska
6B p. Patrycja Łukaszewicz

Nauczyciele przedmiotowcy

w roku szkolnym 2016/2017

język polski

p. Beata Surmacewicz

p. Julita Wasilewska

p. Patrycja Łukaszewicz

matematyka

p. Ewa Pawłowska

p. Izabela Kardasz

język angielski

p. Justyna Czerepska

p. Agnieszka Matukiewicz

p. Krzysztof Paszkiewicz

historia p. Beata Jatel

przyroda

zajęcia techniczne

p. Katarzyna Silwon
zajęcia komputerowe

p. Małgorzata Woroszyło

p. Izabela Kardasz

plastyka, muzyka p. Dorota Skorupska
wychowanie fizyczne p. Dawid Malinowski
religia katolicka

p. Irena Kardasz

p. Anna Oskreba

ks. Tadeusz Rutkowski

religia prawosławna p. Barbara Czurak
wychowawcy świetlicy

p. Urszula Łozdowska

p. Klaudia Nierodzik

p. Beata Jatel

nauczyciele bibliotekarze

p. Agata Żebrowska

p. Patrycja Łukaszewicz

p. Julita Wasilewska

Wychowawcy

w roku szkolnym 2015/2016


Klasa Wychowawca
0 A p. Monika Bućko
I A p. Grażyna Durek lekcja otwarta
I B
p. Joanna Derkowska lekcja otwarta
I C p. Ewa Gutowska lekcja otwarta
I D p. Paulina Żarniewska
I E p. Beata Smok lekcja otwarta
II A p. Agnieszka Malinowska lekcja otwarta
II B p. Marta Kluczyk  lekcja otwarta
II C

p. Danuta Glazer   lekcja otwarta lekcja otwarta

II D

p. Ewa Jadczak   lekcja otwarta lekcja otwarta


III A
p. Lucyna Łukjan lekcja otwarta

III B
p. Marzena Dęby lekcja otwarta

IV A
p. Beata Jatel

IV B
p. Agnieszka Matukiewicz

V A
p. Ewa Pawłowska
V B p. Patrycja Łukaszewicz

VI A
p. Justyna Czerepska






Nauczyciele przedmiotowcy

w roku szkolnym 2015/2016

język polski

p. Julita Wasilewska lekcja otwarta

p. Patrycja Łukaszewicz lekcja otwarta

p. Beata Surmacewicz lekcja otwarta

matematyka

p. Ewa Pawłowska

lekcja otwarta

lekcja otwarta

p. Izabela Kardasz

język angielski

p. Agnieszka Matukiewicz lekcja otwarta

p. Justyna Czerepska

p. Krzysztof Paszkiewicz

historia

p. Beata Jatel  

lekcja otwarta

lekcja otwarta

przyroda

zajęcia techniczne

p. Katarzyna Silwon lekcja otwarta
zajęcia komputerowe

p. Małgorzata Woroszyło

p. Izabela Kardasz

muzyka, plastyka p. Dorota Skorupska
wychowanie fizyczne p. Dawid Malinowski
religia katolicka

p. Irena Kardasz

ks. Tomasz Rogowski

religia prawosławna
p. Barbara Czurak
wychowawca świetlicy

p. Urszula Łozdowska

p. Klaudia Nierodzik

nauczyciele bibliotekarze

p. Agata Żebrowska

p. Julita Wasilewska

p. Patrycja Łukaszewicz