"Największym zwycięstwem jest to,

które odnosimy nad nami samymi."

                   Tadeusz Kościuszko

 

Aktualna data i czas

 

 

Chemiczna zmiana nastroju PDF Drukuj Email

Uczniowie klas 6, 7 oraz 8 wzięli udział w warsztatach z profilaktyki uniwersalnej oglądając spektakl "Chemiczna zmiana nastroju - dopalacz to też narkotyk". Spektakl powstał we współpracy Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz MODM. Spektakl wywołał duże poruszenie wśród publiczności, a to przede wszystkim ze względu na emocjonalną grę aktorów i ich interaktywny kontakt z młodzieżą, jak również wykorzystanie w spektaklu multimediów i granej na żywo muzyki. Wszystko to sprawiło, że spektakl w atrakcyjnej formie pokazał młodzieży i ich opiekunom zagrożenia wiążące się ze środkami odurzającymi.