Capone Pizza - Tygryski

Dnia 26.09.2017 r. Tygryski wybrały się na warsztaty do Capone Pizza. Celem wycieczki było zapoznanie ze sposobem przyrządzania pizzy oraz uwrażliwienie dzieci na kulturalne zachowanie się w restauracji. Na początku pracownik pizzerii przedstawił krótką historię tego popularnego włoskiego dania oraz zapoznał dzieci z przyrządami pomocnymi podczas jego przygotowaniu. Najwięcej wrażenia jednak zrobiło na grupie przygotowania samodzielnie pizzy. Dzieci same zdecydowały jakie składniki znajdą się na ich daniach. Kiedy pizze piekły się w gorącym piecu, Tygrysy miały czas na przypomnienie zasad właściwego zachowania sięw restauracji i kulturalnego sposobu spożywania posiłków. Następnie przedszkolaki przystąpiły do degustacji. Zgodnie stwierdziły, że pizza była bardzo smaczna. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek. Wycieczka była bardzo udana. Tygrysy wróciły do przedszkola bogatsze o nową wiedzę i nowe doświadczenia.

DSC00447
DSC00452
DSC00457
DSC00509


Zapraszamy do galerii.