DZIEŃ ADAPTACYJNY W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 83

adaptacyjne1

W dniu 30 sierpnia 2018 r. w godz. od 10:00 do 11:30 zapraszamy dzieci przyjęte do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 wraz z rodzicami do udziału w zajęciach adaptacyjnych.

Przypominamy, że dzieci i dorosłych przed wejściem do sali obowiązuje zmiana obuwia.

POMOC DLA DOMU DZIECKA W BIAŁOWIEŻY

453 b

DRODZY RODZICE!!!

Po raz trzeci organizujemy zbiórkę dla podopiecznych z Domu Dziecka w Białowieży.
W placówce obecnie mieszka 15 dzieci (5 dziewcząt i 10 chłopców) w wieku 13-20 lat.

W tym roku zbieramy:

• szczoteczki i pasty do zębów, toniki, mleczka, kremy, szampony, żele pod prysznic, dezodoranty w kulce,
  • szczotki do włosów, chusteczki higieniczne (małe opakowania),
  • skarpety męskie i damskie, rajstopy cieliste (M,L), bokserki dla chłopców (M,L,XL), bielizna dla dziewcząt (M,L),
  • cienkie koce polarowe np. z Pepco i małe poduszeczki (potrzebne na wycieczki autokarowe),
  • książki odpowiednie do wieku,
  • mogą być także ubrania (w bardzo dobrym stanie!!!)

Na prezenty czekamy do 15 czerwca.

Dziękujemy za każdą drobną rzecz.

Klub Małego Wolontariusza

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU 2018

kidds

W dniu 15 lutego 2018 r. (czwartek) zapraszamy Rodziców z dziećmi na DZIEŃ OTWARTY

od godziny 1715 do 1900.

Dzieci i opiekunów odwiedzających przedszkole prosimy o zmianę obuwia.

Wyniki IV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego
„Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"

Z przyjemnością informujemy, że IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka" został rozstrzygnięty. Serdeczne podziękowanie kierujemy do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Nadleśnictwo Dojlidy oraz Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku za objęcie honorowym patronatem naszego konkursu. Za pomoc w jego realizacji dziękujemy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Nadleśnictwo Dojlidy oraz PUHP „Lech" Spółka zo.o w Białymstoku. Konkurs cieszył się wśród dzieci i nauczycieli dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 429 prac plastycznych. Przyznano 13 nagród i 20 wyróżnień. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy. Oto lista osób nagrodzonych i wyróżnionych.

Osoby nagrodzone:

• Filip Panek Niepubliczne Przedszkole „Tęcza" w Wadowicach
  • Gabriela Sawicka Przedszkole Samorządowe Nr 56 w Białymstoku
  • Hania Rynkiewicz Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku
  • Hanna Siemienkowicz Przedszkole Niepubliczne Nr 5 „Pod Kasztanem" w Białymstoku
  • Julia Gieniusz Przedszkole Samorządowe Nr 20 w Białymstoku
  • Julita Dubiel Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Zasowie
  • Karolina Chrzanowska Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
  • Laura Więch Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
  • Lena Sokólska Przedszkole Samorządowe Nr 83 w Białymstoku
  • Mateusz Białous Przedszkole Samorządowe Nr 56 w Białymstoku
  • Mateusz Frąckiel Przedszkole Niepubliczne Nr 5 „Pod Kasztanem" w Białymstoku
  • Viktoria Bocian Miejskie Przedszkole Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
  • Zuzia Wojtkowska Przedszkole Samorządowe Nr 64 p.n. „Akademia Jasia i Małgosi" w Białymstoku

Osoby wyróżnione:

• Aleksandra Gajzner Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju „Leśne Skrzaty"
  • Damian Popławski Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku
  • Iga Klein Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  • Igor Grabas Przedszkole Prywatne Ene-Due Rabe w Stalowej Woli
  • Klaudia Bakun Przedszkole Samorządowe Nr 76 „Na Zielonych Wzgórzach" w Białymstoku
  • Kornelia Jarońko Przedszkole Samorządowe Nr 83 w Białymstoku
  • Lena Tatoj Przedszkole Nr 6 w Tychach
  • Martyna Dębowska Przedszkole Samorządowe Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole" im. Simony Kossak w Białymstoku
  • Michał Dmitruk Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu
  • Michał Wilczewski Katolickie Przedszkole im ks. F. Blachnickiego w Białymstoku
  • Natalia Zaniewska Przedszkole Samorządowe Nr 78 w Białymstoku
  • Oliwia Falkowska Przedszkole Samorządowe Nr 81 „Brzoskwiniowy raj" w Białymstoku
  • Oliwia Kauzowicz Przedszkole Samorządowe Nr 51 „Przyjazne" w Białymstoku
  • Oliwia Twarowska Przedszkole Samorządowe Nr 60 w Białymstoku
  • Oliwier Pietruczuk Przedszkole Samorządowe Nr 69 w Białymstoku
  • Paulina Zdzinko Przedszkole Samorządowe Nr 50 w Białymstoku
  • Szymon Charkiewicz Przedszkole Samorządowe Nr 39 w Białymstoku
  • Szymon Rutkowski Przedszkole Samorządowe Nr 65 w Białymstoku
  • Wiktor Kapica Przedszkole Publiczne w Starych Budkowicach
  • Zofia Wasilewska Samorządowe Przedszkole w Łącku

Osoby nagrodzone mieszkające poza Białymstokiem dyplomy i nagrody otrzymają pocztą. Osoby mieszkające w Białymstoku zapraszamy po odbiór nagród do Przedszkola Samorządowego Nr 83 w Białymstoku ul. Strażacka 25 do sali pomarańczowej „Tygryski" od 14 listopada 2017 roku.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Pocztówka Bożonarodzeniowa"

kartki

Zapraszamy do wzięcia udziału
w Rodzinnym Konkursie Plastycznym

„Najpiękniejsza Pocztówka Bożonarodzeniowa"

Cele:

• wprowadzenie w świąteczny nastrój;
  • promowanie dziecięcych uzdolnień;
  • zachęcanie do pomagania osobom potrzebującym.

W konkursie biorą udział wychowankowie PS nr 83 wraz z rodzinami.

Forma pracy – dowolna.

Termin składania prac – 08.12.2017 (sala żółta - Pszczółki).

Prosimy o dostarczanie niepodpisanych pocztówek w koszulkach z dołączoną karteczką zawierającą imię i nazwisko autora. Wykonane przez Państwa pocztówki zostaną przekazane na cele charytatywne.

Organizatorzy:
Ewa Bondaryk