Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2016/2017

I półrocze

• „Pola Nadziei" Sadzenie Żonkili na rzecz Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Zbiórka żołędzi dla zwierząt przebywających w Akcencie ZOO w Białymstoku.
  • Przekazanie pocztówek z rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza pocztówka bożonarodzeniowa" dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „Jasny Cel", Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci oraz Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne w Nowej Woli.
  • Zbiórka kosmetyków, środków higienicznych i środków czyszczących dla Domu Dziecka w Białowieży.
  • Zbiórka odzieży, butów, pościeli, gier, zabawek i środków higienicznych dla rodziny z Sidry (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sidrze).
  • Zbiórka pieniędzy (pracownicy przedszkola) na rzecz Szlachetnej Paczki.
  • Organizacja Kiermaszu Bożonarodzeniowego – sprzedaż wyrobów wychowanków Terapii Zajęciowej z Fundacji Nowa Wola.
  • Góra Grosza dla Towarzystwa Nasz Dom.