Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2018/2019

I półrocze

• Zbiórka żywności Stowarzyszenie Kontakt Miast Białystok – Eindhoven (26,2 kg żywności: makarony, kasza, dżemy, konserwy, ryż, mleko, mąka, płatki śniadaniowe i słodycze),
  • Zbiórka nowych maskotek dla dzieci z oddziału onkologicznego szpitala w Białymstoku, Fundacja „Mam marzenie",
  • Kiermasz Mikołajkowy (sprzedaż wyrobów wykonanych przez podopiecznych Warsztatów Terapeutycznych z Nowej Woli),
  • Zbiórka książek dla dorosłych z oddziału onkologicznego szpitala w Białymstoku,
  • Zbiórka książek dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Supraślu,
  • Góra Grosza dla Towarzystwa Nasz Dom,
  • Zbieranie plastikowych nakrętek dla Tomka z Białegostoku.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2017/2018

II półrocze

• „Kilometry dobra" – Caritas Archidiecezji Białostockiej – wyposażenie pokoi dla dzieci i młodzieży z Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień METANOIA,
  • Zbiórka prezentów dla wychowanków z Domu Dziecka w Białowieży (kosmetyki, środki higieniczne, bielizna, książki, ubrania),
  • Zbieranie plastikowych nakrętek dla Tomka z Białegostoku.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2017/2018

I półrocze

• Zbiórka żywności dla Stowarzyszenia Kontakt Miast Białystok – Eindhoven (65kg żywności: makarony, kasza, dżemy, konserwy, ryż, mleko, mąka, płatki śniadaniowe i słodycze),
  • „Pola Nadziei" sadzenie żonkili - Fundacja „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci,
  • „Szlachetna Paczka" wsparcie dla samotnej matki wychowującej 5 dzieci (żywność trwała, środki czystości, pomoce szkolne, odzież, obuwie, świąteczne upominki),
  • Przekazanie pocztówek z rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza pocztówka bożonarodzeniowa" - Jasny Cel - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym i Fundacja „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci,
  • Organizacja Kiermaszu Bożonarodzeniowego - sprzedaż wyrobów wykonanych przez podopiecznych Terapii Zajęciowej – Fundacja Nowa Wola,
  • Sprzedaż ozdób bożonarodzeniowych wykonanych przez wychowawczynie i personel przedszkola na rzecz Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2016/2017

II półrocze

• Przekazanie pocztówek wielkanocnych, wykonanych przez nauczycielki PS nr 83, dla Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Organizacja Kiermaszu Wielkanocnego – sprzedaż wyrobów wychowanków Terapii Zajęciowej z Fundacji Nowa Wola.
  • Wielkanocny kiermasz charytatywny - Sprzedaż Żonkili (Pola Nadziei), wielkanocnych ozdób wykonanych przez nauczycielki PS 83 na rzecz Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Wielkanocne warsztaty plastyczne w grupie Żabek przeprowadzone przez pracowników Terapii Zajęciowej z Fundacji Nowa Wola.
  • Zbiórka 1zł na remont Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii uzależnień Mentoria - Kilometry Dobra – Caritas Archidiecezji Białostockiej.
  • Zbiórka karmy dla Fundacji Kotkowo w Białymstoku.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2016/2017

I półrocze

• „Pola Nadziei" Sadzenie Żonkili na rzecz Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Zbiórka żołędzi dla zwierząt przebywających w Akcencie ZOO w Białymstoku.
  • Przekazanie pocztówek z rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza pocztówka bożonarodzeniowa" dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „Jasny Cel", Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci oraz Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne w Nowej Woli.
  • Zbiórka kosmetyków, środków higienicznych i środków czyszczących dla Domu Dziecka w Białowieży.
  • Zbiórka odzieży, butów, pościeli, gier, zabawek i środków higienicznych dla rodziny z Sidry (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sidrze).
  • Zbiórka pieniędzy (pracownicy przedszkola) na rzecz Szlachetnej Paczki.
  • Organizacja Kiermaszu Bożonarodzeniowego – sprzedaż wyrobów wychowanków Terapii Zajęciowej z Fundacji Nowa Wola.
  • Góra Grosza dla Towarzystwa Nasz Dom.