Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2016/2017

II półrocze

• Przekazanie pocztówek wielkanocnych, wykonanych przez nauczycielki PS nr 83, dla Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Organizacja Kiermaszu Wielkanocnego – sprzedaż wyrobów wychowanków Terapii Zajęciowej z Fundacji Nowa Wola.
  • Wielkanocny kiermasz charytatywny - Sprzedaż Żonkili (Pola Nadziei), wielkanocnych ozdób wykonanych przez nauczycielki PS 83 na rzecz Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Wielkanocne warsztaty plastyczne w grupie Żabek przeprowadzone przez pracowników Terapii Zajęciowej z Fundacji Nowa Wola.
  • Zbiórka 1zł na remont Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii uzależnień Mentoria - Kilometry Dobra – Caritas Archidiecezji Białostockiej.
  • Zbiórka karmy dla Fundacji Kotkowo w Białymstoku.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2016/2017

I półrocze

• „Pola Nadziei" Sadzenie Żonkili na rzecz Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Zbiórka żołędzi dla zwierząt przebywających w Akcencie ZOO w Białymstoku.
  • Przekazanie pocztówek z rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza pocztówka bożonarodzeniowa" dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „Jasny Cel", Fundacji „Pomóż Im" Białostockie Hospicjum dla Dzieci oraz Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne w Nowej Woli.
  • Zbiórka kosmetyków, środków higienicznych i środków czyszczących dla Domu Dziecka w Białowieży.
  • Zbiórka odzieży, butów, pościeli, gier, zabawek i środków higienicznych dla rodziny z Sidry (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sidrze).
  • Zbiórka pieniędzy (pracownicy przedszkola) na rzecz Szlachetnej Paczki.
  • Organizacja Kiermaszu Bożonarodzeniowego – sprzedaż wyrobów wychowanków Terapii Zajęciowej z Fundacji Nowa Wola.
  • Góra Grosza dla Towarzystwa Nasz Dom.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2015/2016

II półrocze

• Organizacja Wielkanocnego kiermaszu charytatywnego na rzecz Fundacji „Pomóż Im" - Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Zbiórka gier, zabawek i środków higienicznych dla dzieci z Białostockiego Domu Dziecka.
  • Zbiórka suchej karmy dla zwierząt z Fundacji Kotkowo i Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku.
  • Spotkanie z fizjoterapeutką Natalią Masajło i trenerem kettlebell Mirosławem Jurczukiem z Fundacji Kettlebell Polska.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2015/2016

I półrocze

• Zbiórka pluszowych maskotek, gier i zabawek dla dzieci z oddziału onkologicznego w Białymstoku. Fundacja „Mam Marzenie".
  • Bożonarodzeniowy kiermasz charytatywny. Fundacja „Pomóż Im" - Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
  • Zbiórka artykułów papierniczych dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Białymstoku.
  • Wykonanie kartek świątecznych na kiermasz dla Podlaskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „Jasny Cel" oraz dla Projektu „Szlachetna Paczka".
  • „Góra Grosza" Zbiórka pieniędzy dla Towarzystwa Nasz Dom, działającemu na rzecz dzieci wychowujących się poza rodziną.

Działania Klubu Małego Wolontariusza – 2014/2015

• Zbiórka słodyczy i zabawek na prośbę Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku – 2014/2015
  • Tworzenie wspólnie z dziećmi kartek świątecznych na kiermasz dla Podlaskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „Jasny Cel" w Białymstoku – 2014/2015
  • „Bożonarodzeniowy kiermasz charytatywny" dla Białostockiego Hospicjum dla Dzieci w ramach akcji „Pola Nadziei" – 2014/2015