Wyniki Kangur 2018 PDF Drukuj Email

WYNIKI MIEDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

KANGUR

Wyniki dla kategorii: Żaczek klasa 2 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. GRYKO KLAUDIA
  2. SAMOJLIK ALEKSANDRA

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. SANKO SAWCZENKO IGOR
  2. LASKOWSKI BARTOSZ
  3. NOWOSADA WIKTORIA
  4. AMELIA KALINKO
  5. GIERALTOWSKA MARIA
  6. TOLCZYK URSZULA
  7. JAWORSKI ANTONI
  8. CUDOWSKA PAULINA
  9. USTIMOWICZ MICHAL
  10. OCHOCKA WERONIKA
  11. KLIMOWICZ WERONIKA
  12. IWANICKI MARCEL

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. BAGINSKI MICHAL
  2. IWANICKI KRYSTIAN
  3. WYGONOWSKA HANNA
  4. OSTROWSKA KAROLINA
  5. KAMINSKA OLIWIA
  6. KULASZEWSKI PIOTR
  7. BARTNICKI WOJCIECH

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. STEFANIAK FILIP
  2. POLUSZANCZYK OLIWIER

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali:

1. WALENCIEJ JAKUB
  2. KUSZNIER JOANNA
  3. OSTROWSKA WERONIKA

Wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorzy: Ewa Pawłowska, Izabela Kardasz

Zonkilowa kwesta 2018 PDF Drukuj Email

Wyniki FOX 2018 PDF Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie Fox 2018 najlepsze wyniki uzyskali uczniowie:

Jędrzej Święczkowski wynik Bardzo Dobry

Natalia Białobrzeska wynik Dobry

Antoni Dziekoński wynik Dobry

Kamila Gerasimiuk wynik Dobry

Gabriela Sokolewicz wynik Dobry

Stelmaszczyk Oliwier wynik Dobry

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator konkursu Justyna Czerepska

Laureatki konkursu "Kartki z historii Polski" 2017/2018 PDF Drukuj Email

30 kwietnia 2018 roku odbyła się w Szkole Podstawowej nr 26 w Białymstoku uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym szkół podstawowych województwa podlaskiego i szkół polskich poza granicami kraju - "Kartki z historii Polski". Tematyka prac miała nawiązywać do odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat nad konkursem objął Instytut Pamięci Narodowej - Oddział w Białymstoku i Muzeum Podlaskie w Białymstoku. Siedem uczennic naszej szkoły - z klasy II A zajęło I MIEJSCE. Są to: Marta Bernadetta Lisowska, Laura Lis, Paulina Kuberska, Agnieszka Rybko, Hanna Sokólska, Aleksandra Maksimiuk, Milena Wilkowska. Wykonały one prace plastyczne pod kierunkiem pani Marzeny Dęby.

Uwaga, brak opiekuna na przejsciu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniu tygodniu 30.04 - 4.05.2018 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność.

A jak autyzm 2017/2018 PDF Drukuj Email

W tym roku szkolnym włączyliśmy się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. We wtorek 17 kwietnia 2018 królował w szkole kolor niebieski. Pani Basia Białowieżec poprowadziła warsztaty profilaktyczne. W dniach 19 oraz 24 kwietnia gościliśmy Wolontariuszy Fundacji A jak ..., którzy spotkali się z młodzieżą i dziećmi z młodszych klas. Serdecznie dziękujemy!

Osemeczki 2018 PDF Drukuj Email

4 kwietnia 2018 r odbyła się Gala XXIII białostockiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Laureatami Ósemeczek zostali: Wiktoria Łukijan z klasy 5B oraz Bartosz Sokolewicz z klasy 7A. Opiekunkami młodych wolontariuszy są Panie Justyna Czerepska i Ewa Pawłowska. Gratulujemy!

Ksiazeczki do poduszeczki dla Malego Pacjenta 2017/2018 PDF Drukuj Email

Kolejny raz zostań Wolontariuszem!!!

W marcu ruszyła nowa akcja charytatywna

„Książeczki do poduszeczki dla Małego Pacjenta”

Zbieramy po 1 egzemplarzu polecanej przez każdego ucznia książki do czytania do poduszki. Przekażemy je dla pacjentów wybranego szpitala, gdzie jest oddział dziecięcy. Podarowane książki, to mogą być przeczytane przez uczniów egzemplarze, ale też zupełnie nowe, zakupione specjalnie w tym celu lektury. Ważne, aby były to te tytuły, które chcecie polecić do przeczytania.

Akcję prowadzimy do końca kwietnia!!!

Książki można przynosić do p. Surmacewicz lub p. Woroszyło

Akcja zainspirowana blogiem Książeczki do poduszeczki

Elektrosmieci - ankieta 2018 PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice, prosimy o wypełnienie ankiety przeprowadzanej w ramach publicznej kampanii edukacyjnej na temat elektrośmieci.  Ankieta służy zdiagnozowaniu świadomości ekologicznej osób dorosłych w zakresie postępowania z elektroodpadami.  Wyniki ankiety zostaną wykorzystane w prezentacji podsumowującej projekt. Kwestionariusz prosimy uzupełnić do 15 kwietnia 2018r. Z góry dziękujemy -  Katarzyna Silwon i "Ekostrażnicy".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

Lektury.gov.pl PDF Drukuj Email

Platforma lektury.gov.pl jest katalogiem lektur szkolnych, zarówno w formatach do czytania, jak i audiobooków. Mimo powszechnego dostępu do Internetu, jest on rzadko wykorzystywany do poszukiwania lektur. Odpowiedzią na ten problem jest portal lektury.gov.pl. Na platformie, książki udostępnione są poprzez zawarty w serwisie czytnik ebooków lub odtwarzacz audiobooków. Ponadto użytkownicy platformy mogą ściągnąć wygodną aplikację mobilną partnera lektury.gov.pl - Legimi. Serwis otwiera uczniom dostęp do ponad 220 darmowych nagrań, których słuchać można w trakcie uprawiania sportu, wykonywania obowiązków domowych czy jazdy autobusem.

Kampania Spoleczna Uwazni Rodzice PDF Drukuj Email

Nowy rozkład dzwonków 2017/2018. PDF Drukuj Email

UWAGA!!

Od 25 września 2017 roku (poniedziałek) zmieniamy rozkład dzwonków.

Rozkład dzwonków lekcyjnych

od 25 września 2017r