Ferie 2019 PDF Drukuj Email

16.01.2019 r. funkcjonariuszki  Referatu ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej przeprowadziły dla uczniów klas I- II zajęcia na temat „BEZPIECZNE FERIE”, gdzie zwrócono uwagę na bezpieczeństwo podczas zimowych zabaw i  uświadomiono dzieciom jakie sytuacje i zachowania mogą stanowić zagrożenie dla ich zdrowia i życia.

Na czas ferii Mały Samorząd Uczniowski przygotował uczniom z klas 1-3 gazetkę. POBIERZ TUTAJ

Bezpieczne ferie 2019 PDF Drukuj Email

BEZPIECZNE FERIE

08.01.2019r.  funkcjonariuszki Policji z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Białymstoku przeprowadziły spotkanie z uczniami klas II i III w ramach „Bezpiecznych Ferii 2019. Udział w  nim wzięło blisko 100 dzieci. Policjantki na zasadach konkursów i zabaw przedstawiły zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas zimowego wypoczynku. Nakreśliły najmłodszym podstawowe zasady jakich powinni przestrzegać, by czas wolny od zajęć spędzić bezpiecznie, zarówno w domu jak i na podwórku podczas zabaw na śniegu. Dzieci zostały ostrzeżone przed kontaktem z osobami obcymi. Policjantki przypomniały o obowiązku noszenia elementów odblaskowych, które przyczyniają się z całą pewnością do zapewnienia bezpieczeństwa.

Udzial szkoly w Orszaku trzech Kroli 2019 PDF Drukuj Email

Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom uczestniczącym w tym mroźnym dniu 6 stycznia 2019r w Orszaku Trzech Króli. Grupę ze szkoły zorganizowały panie Irena Kardasz i Halina Biała.

Białostocka Akademia Rodziny 15 stycznia 2019 PDF Drukuj Email

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na ​wykład „Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej/ponadgimnazjalnej”
15 stycznia 2019 r. o godz. 16.30.

Wykład adresowany jest do rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych i uczniów klas III gimnazjum.

W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące min.: czynników wyboru zawodu, systemu edukacji w Polsce, specyfiki nauki w poszczególnych typach szkół, ogólnych zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Prowadząca spotkanie:

Anna Rolak – doradca zawodowy Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem nowoczesnych zasobów Centrum Kompetencji w CKU w Białymstoku.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularzu rejestracyjnym

Brak opiekuna na przejściu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż do dnia 7 stycznia 2019 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

Badanie jakości pracy szkoły 2018/2019 PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele. Jak co roku prowadzimy badanie ewaluacji wewnętrznej na temat jakości pracy szkoły. Prosimy o wypełnienie poniższych kwestionariuszy, których celem jest poznanie Waszej opinii dotyczącej wspomagania rozwoju dzieci przez szkołę. Prosimy o odpowiedzi, które w pełni wyrażą Pana/Pani poglądy. Ankieta jest anonimowa, a odpowiedzi zostaną opracowane wyłącznie zbiorowo.

Ankieta dla uczniów TUTAJ

Ankieta dla rodziców TUTAJ

Ankieta dla nauczycieli TUTAJ

Termin badania przedłużony do 11 stycznia 2019. Dziękujemy

Zyczenia swiateczne 2018 PDF Drukuj Email

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

życzymy

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

W dniach 24-31.12.2018 - ferie świąteczne. Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach 6:30-16.30. Jeżeli do godz. 10.00 nie przyjdzie żadne dziecko dyżur zostanie odwołany do końca dnia.

Jaelka 2018 PDF Drukuj Email

Sukces recytatorski Oli z 4E PDF Drukuj Email

SUKCES RECYTATORSKI OLI

12.12.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Białymstoku odbył się finał VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Adama Mickiewicza. W konkursie wzięło udział 22 uczestników. Uczennica naszej szkoły Aleksandra Łukaszewicz z kl. IV e zajęła I miejsce. Ola zaprezentowała bajkę Adama Mickiewicza „Zając i żaba”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Laureaci z 1B PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że Alicja Wygonowska i Szymon Klimowicz z kl. I B zdobyli nagrody w X SPOTKANIACH EKOLOGICZNYCH "Z ZIEMĄ KRĄŻYMY” o ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM. Alicja wzięła udział w konkursie recytatorskim, w którym zaprezentowała fragment prozy i wiersz. Szymon uczestniczył w konkursie fotograficznym. Samodzielnie wykonał zdjęcia przedstawiające las. Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

Gratulujemy Alicji i Szymonowi. Życzymy wielu dalszych sukcesów.

Kiermasz swiateczny PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kiermaszu bożonarodzeniowego przygotowanego przez szkolny klub wolontariusza. Sprzedajemy na nim bombki, stroiki świąteczne, choinki, lampioniki, przygotowane przez uczniów i ich rodziców. Uzyskany dochód przekażemy na konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Kiermasz potrwa do dnia 17 grudnia 2018 r.

Sukces ucznia z 5D PDF Drukuj Email

4 grudnia 2018 roku Mateusz Rogowski z klasy V d odebrał dyplom za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Tym razem jesień niech strofy o ptakach nam niesie”.

Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Białymstoku w ramach „VIII Jesieni Talentów”.

Mateuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>