Zyczenia swiateczne PDF Drukuj Email

Haust spokoju

Pomieszaj to w sobie

Podziel się z bliskimi

Może starczy i dla obcych

Świętuj Narodziny Dzieciątka.

Dobrych, zdrowych, pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia

życzą Wolontariusze

ze szkolnego klubu wolontariusza
wraz z opiekunami:

p. Ewą Gutowską i p. Marzeną Dęby

Kiermasz swiateczny PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kiermaszu bożonarodzeniowego przygotowanego przez szkolny klub wolontariusza. Sprzedajemy na nim bombki, stroiki świąteczne, choinki, lampioniki, przygotowane przez uczniów i ich rodziców. Uzyskany dochód przekażemy na konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Kiermasz potrwa do dnia 17 grudnia 2018 r.

Warsztaty bożonarodzeniowe 2018/2019 PDF Drukuj Email

5 grudnia 2018 roku odbyły się w klasie III A charytatywne warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem rodziców i dzieci. Uczestnicy zajęć wykonali ozdoby świąteczne, stroiki, bombki oraz lampioniki. Wszystkie te "cudeńka" trafią na szkolny kiermasz bożonarodzeniowy. Całkowity dochód zostanie przekazany na konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku.
Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom warsztatów za zaangażowanie, dobre chęci i poświęcony czas!

Wolontariusz przez duże W! PDF Drukuj Email

5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień WOLONTARIUSZA. Z tej okazji klasa 1B i 3A przygotowały apel. Zaprezentowały scenkę teatralną pod tytułem "Jestem Wolontariuszem - lubię i chcę pomagać". Uczniowie  wspólnie zaśpiewali piosenkę o pomaganiu innym oraz o tym, że bycie wolontariuszem to zaszczyt! Podczas apelu rozstrzygnięty został szkolny konkurs recytatorski o tolerancji i pomaganiu - dla klas 1 -3, a także szkolny konkurs literacki - dla klas 4 - 8 o tej samem tematyce. Wręczono dyplomy oraz słodkie nagrody. Zorganizowano wystawę plakatów wykonanych przez uczniów klas 1 - 8 promujących Dzień Wolontariusza. Tego dnia, drzwi wejściowe do szkoły zostały ozdobione papierowymi serduszkami z sentencjami o wolontariuszu - jego cechach i pracy.
W tym szczególnym dniu, życzymy wszystkim Wolontariuszom zapału, wytrwałości, siły i pozytywnej energii na wszystkie kolejne dni!
Opiekunowie szkolnego klubu wolontariusza: Marzena D., Ewa G

Akcja - Maluch 2018/2019 PDF Drukuj Email

Pomoz pieskom przetrwac zime 2018/2019 PDF Drukuj Email

Miedzynarodowy Dzien Wolontariusza 2018 PDF Drukuj Email

Loteria fantowa 2018/2019 PDF Drukuj Email

Szkolny klub Wolontariusza oraz Samorząd Uczniowski składają serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom andrzejkowej loterii fantowej. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły, ich ofiarności i dobroci serca zebraliśmy dużą kwotę, która zasili konto Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku.

Dzien Zyczliwosci 2018/2019 PDF Drukuj Email

W jak Wolontariusz PDF Drukuj Email

16 listopada 2018r. gościliśmy w szkole Panią Ewelinę Kikolską - pracownika Fundacji "Pomóż Im" w Białymstoku. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 1 - 8 naszej szkoły. Podczas tego wyjątkowego spotkania utrwalili oni sobie takie pojęcia jak: wolontariusz, wolontariat, fundacja, hospicjum. Dowiedzieli się, jakie są cele fundacji oraz w jaki sposób i kto pomaga nieuleczalnie chorym ludziom. Uczniowie uświadomili sobie, że każdy z nich może pomagać innym i być WOLONTARIUSZEM! Wystarczy, że weźmie aktywny udział w akcjach organizowanych przez Szkolny Klub Wolontariusza, takich jak: loteria fantowa, kiermasz, warsztaty plastyczne, konkursy, zbiórki żywności itp. Wystarczy chęć bezinteresownego pomagania  i zaangażowanie :)

Zonkilowa kwesta 2018 PDF Drukuj Email

Osemeczki 2018 PDF Drukuj Email

4 kwietnia 2018 r odbyła się Gala XXIII białostockiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Laureatami Ósemeczek zostali: Wiktoria Łukijan z klasy 5B oraz Bartosz Sokolewicz z klasy 7A. Opiekunkami młodych wolontariuszy są Panie Justyna Czerepska i Ewa Pawłowska. Gratulujemy!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>