Zonkilowa kwesta 2018 PDF Drukuj Email

Osemeczki 2018 PDF Drukuj Email

4 kwietnia 2018 r odbyła się Gala XXIII białostockiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Laureatami Ósemeczek zostali: Wiktoria Łukijan z klasy 5B oraz Bartosz Sokolewicz z klasy 7A. Opiekunkami młodych wolontariuszy są Panie Justyna Czerepska i Ewa Pawłowska. Gratulujemy!

Ksiazeczki do poduszeczki dla Malego Pacjenta 2017/2018 PDF Drukuj Email

Kolejny raz zostań Wolontariuszem!!!

W marcu ruszyła nowa akcja charytatywna

„Książeczki do poduszeczki dla Małego Pacjenta”

Zbieramy po 1 egzemplarzu polecanej przez każdego ucznia książki do czytania do poduszki. Przekażemy je dla pacjentów wybranego szpitala, gdzie jest oddział dziecięcy. Podarowane książki, to mogą być przeczytane przez uczniów egzemplarze, ale też zupełnie nowe, zakupione specjalnie w tym celu lektury. Ważne, aby były to te tytuły, które chcecie polecić do przeczytania.

Akcję prowadzimy do końca kwietnia!!!

Książki można przynosić do p. Surmacewicz lub p. Woroszyło

Akcja zainspirowana blogiem Książeczki do poduszeczki

Wizyta zagranicznych wolontariuszy 7.03.2018 PDF Drukuj Email

7 marca 2018r na zaproszenie opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu klas 4-7 odwiedzili nas wolontariusze z Hiszpanii, Włoch i Rumunii. Opowiedzieli nam jak zostać wolontariuszem i na czym polega ich praca w Polsce. Dziękujemy bardzo za wspaniałą lekcję.

Rodzinny konkurs wielkanocny 2017/2018 PDF Drukuj Email

List do Sw. Mikolaja 2017/2018 PDF Drukuj Email

List do Św. Mikołakja

W grudniu klasy 4d, 7a i 7b pod opieką Justyny Czerepskiej Ewy Pawłowskiej i Patrycji Łukaszewicz wzięły udział w V edycji projektu ,,Jesteśmy dla innych – List do Św. Mikołaja. Uczniowie tych klas oraz nauczyciele zrobili prezenty dzieciom z domu dziecka. W tym roku mieliśmy 28 listów z prośbą o różne rzeczy: od zabawek po ubrania, kosmetyki czy piłki do koszykówki i gry w piłkę nożną. Podsumowaniem tej akcji charytatywnej była wizyta w domu dziecka Nasz Dom - Dobry Pasterz. Tam mogliśmy wręczyć zrobione przez nas prezenty i spędzić wspólnie czas śpiewając kolędy.

Szlachetna Paczka 2017 zakonczenie akcji PDF Drukuj Email

Za dobre serce, które pochyla się nad Tymi którzy potrzebują pomocy,

Za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra

Za bezinteresowną pomoc i życzliwość

SERDECZNE WYRAZY PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM DOBROCZYŃCOM NASZEJ  SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ ZA UDZIAŁ W SZLACHETNEJ PACZCE

Konkurs dla calej rodziny 2017/2018 PDF Drukuj Email

Podziekowanie PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2017 PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2017!

Po raz kolejny razem chcemy zmieniać świat na lepsze!

Dołącz do akcji charytatywnej i podaruj trochę świąt potrzebującym! Prosimy wszystkich chętnych rodziców i pracowników ZSP Nr 1 w Białymstoku o wielkim sercu o wsparcie akcji Szlachetna Paczka. Potrzeby rodziny są duże (plakaty informacyjne na terenie szkoły i u koordynatorów). Każda pomoc ma znaczenie! Dary będą zbierane do 7 grudnia 2017 roku przez szkolnych koordynatorów akcji: Panie Ewę Pawłowską i Justynę Czerepską.

Licytacja rowerka PDF Drukuj Email

Zbiorka karmy 2017/2018 PDF Drukuj Email