Udzial szkoly w Orszaku trzech Kroli 2019 PDF Drukuj Email

Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom uczestniczącym w tym mroźnym dniu 6 stycznia 2019r w Orszaku Trzech Króli. Grupę ze szkoły zorganizowały panie Irena Kardasz i Halina Biała.

Brak opiekuna na przejściu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż do dnia 7 stycznia 2019 roku nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną.

Badanie jakości pracy szkoły 2018/2019 PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele. Jak co roku prowadzimy badanie ewaluacji wewnętrznej na temat jakości pracy szkoły. Prosimy o wypełnienie poniższych kwestionariuszy, których celem jest poznanie Waszej opinii dotyczącej wspomagania rozwoju dzieci przez szkołę. Prosimy o odpowiedzi, które w pełni wyrażą Pana/Pani poglądy. Ankieta jest anonimowa, a odpowiedzi zostaną opracowane wyłącznie zbiorowo.

Ankieta dla uczniów TUTAJ

Ankieta dla rodziców TUTAJ

Ankieta dla nauczycieli TUTAJ

Termin badania przedłużony do 11 stycznia 2019. Dziękujemy

Zyczenia swiateczne 2018 PDF Drukuj Email

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

życzymy

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

W dniach 24-31.12.2018 - ferie świąteczne. Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach 6:30-16.30. Jeżeli do godz. 10.00 nie przyjdzie żadne dziecko dyżur zostanie odwołany do końca dnia.

Jaelka 2018 PDF Drukuj Email

Szlachetna Paczka 2018 PDF Drukuj Email

Razem zmieniamy świat na lepsze!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Białymstoku! Podarujmy niezapomniane święta  potrzebującym!

Jak co roku zapraszamy Państwa do włączenia się do akcji charytatywnej” Szlachetna Paczka ”.  Biorąc pod uwagę doświadczenia z lat ubiegłych z pewnością uda nam się wspólnie uszczęśliwić jedną z rodzin. Poprzednie akcje pokazały, że społeczność naszej szkoły i przedszkola to ludzie o wielkich sercach, pełni empatii,  którzy chcą pomagać. Potrzeby rodziny są duże, a więc każda pomoc ma znaczenie. Dary będą zbierane od dziś  do 7 grudnia 2018 przez szkolnych koordynatorów akcji: Justynę Czerepską (sala 109)  i Joannę Ostszewską – Samojło ( gabinR pedagoga szkolnego)

Prosimy wszystkich chętnych o wielkim sercu o  wsparcie akcji Szlachetna Paczka !!!

Rekord dla Niepodleglej 9 listopada 2018 PDF Drukuj Email

W dniu 9 listopada wzięliśmy udział w inicjatywie MEN- Rekord dla Niepodległej. Obejrzeliśmy przedstawienie "Polska - nasza kochana Ojczyzna", zaśpiewaliśmy hymn państwowy o godz. 11.11, a następnie celebrowaliśmy 100 rocznicę odzyskania niepodległości śpiewając pieśni patriotyczne.

Prosba o wsparcie PDF Drukuj Email

Wolny dzien 12 listopada 2018 PDF Drukuj Email

Dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy

Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Jest to dzień wolny od pracy.

Rekord dla Niepodleglej 2018 PDF Drukuj Email

Celebrujemy z całą Polską!

Brak opiekuna na przejściu PDF Drukuj Email

Zawiadamiamy, iż w dniu 2 listopada 2018 roku - piątek - nie będzie opiekuna na przejściu dla pieszych na ul. Produkcyjnej. Prosimy zachować ostrożność i korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Opieka świetlicowa w godz. 6:30-16:30. Jeżeli do godz. 10.00 nie będzie żadnego dziecka dyżur na pozostałą część dnia zostanie odwołany.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>