Kilometry Dobra 2018/2019 PDF Drukuj Email

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE!

Tegoroczna akcja charytatywna „Kilometry Dobra” dzięki Wam odniosła wielki sukces. Zdołaliśmy zapełnić wszystkie puszki, które z przyjemnością przekażemy Caritas Archidiecezji Białostockiej. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i zapraszamy na finał akcji, który odbędzie się 9 czerwca na Placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku!
Organizatorzy akcji w szkole:
Klasa V d z wychowawczynią Justyną Czerepską

Organizacja pracy szkoly PDF Drukuj Email

Informacja dotycząca organizacji pracy szkoły po feriach świątecznych dostępna w dzienniku elektronicznym.

Zyczenia wielkanocne PDF Drukuj Email

Informacja na temat organizacji pracy szkoly PDF Drukuj Email

Akcja strajkowa w placówkach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 jest kontynuowana. W dniach 11-12 kwietnia 2019r zajęcia opiekuńczo-wychowawcze zostaną zorganizowane zgodnie z planem klas.

W dniach 15-16-17 kwietnia 2019r odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie klas ósmych przychodzą na godz. 8.15. Opieka świetlicowa w dniach egzaminu dla zgłoszonych dzieci jest zorganizowana w godz. 6:30-16:30.

Odwolanie zebran z rodzicami klas 4-7 PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice, w związku z kontynuacją akcji strajkowej, zebrania z rodzicami w klasach 4-7, zaplanowane na dzień 11 kwietnia 2019r, zostają przełożone na maj. O dokładnym terminie powiadomią wychowawcy z tygodniowym wyprzedzeniem.

Rekolekcje wielkopostne 2018/2019 PDF Drukuj Email

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w szkołach publicznych (Dz. U. z 1992r Nr 36, poz. 155 z późn. zm.) w dniach 8-9-10 kwietnia 2019 roku nie będą odbywały się zajęcia szkolne ze względu na rekolekcje wielkopostne. Plan rekolekcji:

poniedziałek 8 kwietnia

10.30 Msza dla klas  I, II, III
11.30 Msza dla klas IV, V, VI
12.30 Msza dla klas VII, VIII

wtorek 9 kwietnia

10.30 Msza dla klas  I, II, III
11.30 Spowiedź i Msza dla klas IV, V, VI
12.30 Spowiedź i Msza dla klas VII, VIII

środa 10 kwietnia

9.00 Msza dla klas  I, II, III
10.30 Msza dla klas IV, V, VI
12.00 Msza dla klas VII, VIII

Rekolekcje wielkopostne odbywają się w kościele NMP Królowej Rodzin.

Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj Email

W związku z planowaną akcją strajkową zapraszamy Rodziców na spotkanie z dyrektorem szkoły, 5 kwietnia, piątek, o godz. 17.00, na korytarzu I piętra.

Przekażemy Państwu  informację na temat planowanej organizacji pracy placówki od 8 kwietnia 2019 oraz oferty miejskich jednostek organizacyjnych wspierających edukację w dniach strajku. W sytuacji, gdy akcja strajkowa pracowników oświaty zostanie odwołana, niniejsze postanowienia przestaną być obowiązujące.

Zbiorka elektrosmieci 2018/2019 PDF Drukuj Email

DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY -ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE"-

ogólnopolski konkurs ekologiczny organizowany przez AURAEKO Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S. A.

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kosciuszki w Białymstoku organizuje dnia 3 kwietnia 2019 "ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI". W godzinach od 12.00 do 17.00 na parkingu przy budynku SP 16, będzie stał oznakowany samochód, do którego będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny (zasilany prądem) i elektroniczny (zasilany bateriami). Im więcej dostarczonego sprzętu tym więcej punktów dla naszej szkoły w konkursie. Zapraszamy do udziału w zbiórce: p. Katarzyna Silwon wraz
z zespołem "Elektryczna Piątka".

Witajcie w naszej bajce! PDF Drukuj Email

Witajcie w naszej bajce!!! Taki był tytuł przedstawienia, które przygotowała klasa 3A wraz z paniami Marzeną Dęby oraz Martą Wilczko, przy współudziale pana Kamila Komorowskiego na Dzień Otwarty Szkoły. Jesteśmy dumni z naszych uczniów - pokonali tremę i doskonale opanowali zamieszanie wśród bajek!

Wybor drugiego jezyka obcego PDF Drukuj Email

Od siódmej klasy uczniowie uczą się drugiego języka obcego. Prosimy o zadeklarowanie wyboru przez uczniów obecnych klas szóstych na rok szkolny 2019/2020 do dnia 11 marca 2019r:

KLIKNIJ TUTAJ

Noc Sów 2019 PDF Drukuj Email

Noc Sów  23 marca 2019 r

w godz. od 18.00 do 20.30

Ptaki Polskie po raz kolejny zapraszają na Noc Sów - ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne poświęcone tym tajemniczym ptakom. To jedyna taka noc w Polsce!

Tym razem zapraszam wszystkich chętnych uczestników do Uniwersyteckiego Centrum  Przyrodniczego im. Prof. A. Myrchy przy ul. Ciołkowskiego 1J (Kampus Uniwersytetu w Białymstoku). Głównym prowadzącym będzie dr Janusz Kupryjanowicz (pracownik Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Prof. A. Myrchy).

Katarzyna Silwon-przewodnik po Nocy Sów

Program:

18.00-19.30 - Instytut Biologii Aula im. Prof. Aliny Myrchy ( s. 2003)

1. „Czy sowy można spotkać tylko w nocy?” - prezentacja dr Janusza  Kupryjanowicza z Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Prof. Andrzeja Myrchy
  2. "Czy sowy śpiewają?" - prezentacja dr Krzysztofa Deoniziaka
    z Instytutu Biologii U w B

20.00-21.00 - Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze im. Profesora Andrzeja Myrchy

1. Nasłuchujemy sowy w białostockich parkach – wycieczka terenowa (prowadzący Janusz  Kupryjanowicz, Krzysztof Deoniziak, Katarzyna Silwon).

Wycieczka odbędzie się tylko przy bezwietrznej i bezdeszczowej pogodzie.

Uczestnikiem Wydarzenia może zostać każdy, niezależnie od wieku, zainteresowań i poziomu wiedzy na temat ptaków, czy przyrody.

Pomysłodawcą i Koordynatorem Ogólnopolskim Nocy Sów jest stowarzyszenie Ptaki Polskie www.ptakipolskie.pl

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>