Informacja o podrecznikach 2018/2019 PDF Drukuj Email

Wszystkie klasy 1-8 w roku szkolnym 2018/2019 otrzymają podręczniki do przedmiotów  obowiązkowych bezpłatnie  - sfinansowane z dotacji państwowej.

Podręczniki do religii należy zakupić samemu. Wykaz podręczników do religii katolickiej TUTAJ

Podręczniki do religii prawosławnej będą rozprowadzane na lekcji we wrześniu.

Lektury.gov.pl PDF Drukuj Email

Platforma lektury.gov.pl jest katalogiem lektur szkolnych, zarówno w formatach do czytania, jak i audiobooków. Mimo powszechnego dostępu do Internetu, jest on rzadko wykorzystywany do poszukiwania lektur. Odpowiedzią na ten problem jest portal lektury.gov.pl. Na platformie, książki udostępnione są poprzez zawarty w serwisie czytnik ebooków lub odtwarzacz audiobooków. Ponadto użytkownicy platformy mogą ściągnąć wygodną aplikację mobilną partnera lektury.gov.pl - Legimi. Serwis otwiera uczniom dostęp do ponad 220 darmowych nagrań, których słuchać można w trakcie uprawiania sportu, wykonywania obowiązków domowych czy jazdy autobusem.

Informacja o podrecznikach w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj Email

Wszystkie klasy 1-7 w roku szkolnym 2017/2018 otrzymają podręczniki do przedmiotów  obowiązkowych bezpłatnie  - sfinansowane z dotacji państwowej.

Wykaz podręczników do religii katolickiej TUTAJ

Wykaz lektur do klas 4-7 poniżej.

wyprawka kl. 1 2016/2017 PDF Drukuj Email

Wyprawka dla ucznia klasy 1A  TUTAJ

Zapraszamy rodziców uczniów klasy 1A

na spotkanie organizacyjne z dyrekcją i nauczycielami

w dniu 29 sierpnia 2016r o godz. 17.00 s. 207

Wykaz podręczników 2016/2017 PDF Drukuj Email

Wykaz podręczników dla klasy zerowej i szóstej na rok szkolny 2016/2017 TUTAJ.

Pozostałe klasy 1-5 w roku szkolnym 2016/2017 otrzymają podręczniki do przedmiotów  obowiązkowych bezpłatnie sfinansowane z dotacji państwowej.

Wykaz podręczników do religii katolickiej TUTAJ

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>