Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email

Wyniki egzaminu ósmoklasisty PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam wysokich wyników z egzaminu. Ciężka praca jaką włożyliście wraz z nauczycielami przyniosła efekty. Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy nauczycielom za wytrwałą pracę i wkład w przygotowanie uczniów do egzaminu.

Średnie wyniki z poszczególnych egzaminów są następujące.

wyniki polski matematyka angielski rosyjski
województwo 60% 46% 58% 57%
miasto pow. 100tys 65% 54% 70% 83%
SZKOŁA 76% 69% 81% 78%
8A 75% 67% 81% 78%
8B 78% 73% 81%

Wyniki z polskiego i angielskiego znajdują się w 8 staninie, natomiast z matematyki w 9, najwyższej, staninie.

GRATULUJEMY!

Cyberbezpieczne wakacje PDF Drukuj Email

W ramach akcji Bezpieczne wakacje, w dniu 11 czerwca 2019, odbyły się dla klas czwartych informatyczne rozgrywki z tematyką cyberbezpieczeństwa na wakacjach  w roli głównej.
Zaplanowaliśmy 8 konkurencji. Jednak problemy  z Internetem spowodowały, ze część zadań nie zrealizowaliśmy. Najwięcej emocji wzbudziła konkurencja polegająca na zaprogramowaniu Dasha do zagrania popularnych melodii.

Prawa Dziecka 2018/2019 PDF Drukuj Email

4 czerwca 2019 roku członkowie kola teatralnego, pod kierunkiem p. Julity Wasilewskiej, zaprezentowali klasom I- VIII przedstawienie Bajka o prawach dziecka. Spektakl był dobrym sposobem na omówienie postanowień uchwalonej 30 lat temu Konwencji o Prawach Dziecka. Oglądając 3 scenki dotyczące Kopciuszka, księżniczki na ziarnku grochu i Czerwonego Kapturka młodzi widzowie poznali m. In prawo do życia bez przemocy, prawo do informacji czy prawo do wypoczynku itp.
Po zakończonym przedstawieniu odbył się konkurs przygotowany przez p. Joannę Ostaszewską Samojło na temat wiedzy o prawach dziecka, skierowany  do klas czwartych. Reprezentanci klas wzięli udział w trzech konkurencjach: odpowiadali na pytania, rozwiązywali krzyżówkę i podpisywali ilustracje. Wszystkie zespoły zaprezentowały wysoki poziom wiedzy na temat praw dziecka. Uczniowie otrzymali dyplomy i  zostali nagrodzeni.

Laureatka projektu Kresy - polskie ziemie wschodnie w XX w PDF Drukuj Email
Julia Łebkowska-Kiryk z klasy VII a została laureatką ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku. Znalazła się w gronie sześciu zwycięzców etapu centralnego w  kategorii: prace pisemne. Jej praca w formie wywiadu pt. Niezwykła przeszłość zwykłej osoby została napisana pod kierunkiem p. Beaty Jatel i Beaty Surmacewicz.
Finał ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku” odbył się 6 czerwca 2019 r. w Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki Przystanek Historia w Warszawie. Główną nagrodą w projekcie jest wrześniowy wyjazd edukacyjny na Białoruś i Wileńszczyznę.
Gratulujemy!

Więcej informacji na stronie:

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>